PDA

Просмотр полной версии : Помогите Пайка дейдвуда.



Svsv141
13.09.2016, 12:27
Володію катером aquacraft revol 30. Моделлю задоволений повністю, та ніяк неможу знайти хороший гнучкий вал. Стокові летіли одразу. Замовив апгрейдний, та він розклеївся у місці з`єднання. Вал виточив з нержавійки а от залудити невиходить. Кислота не бере. Завод садив на якись клей, та як показала моя практика він всеодно не надійний. Якщо є "профі" у цьому ділі і візьмуться спаяти трос з валом з гарантією на розрив, зрадістю скористаюсь послугою. Залишив 4 металічні вінти у озері, бо пайка моя всеж таки не якісна, а це не маленька копійка. 263888
Хто має час і бажання зайнятись такою роботою, чекаю на пропозицію в приват.

ALEK.SANDR
13.09.2016, 21:52
Мне так кажется задача трудновыполнимая...Я с пайкой намаялся - ортофосфорка и ПОС паяют нержавеку. Пытался паять горелкой с помощью буры и припоя типа медь ещё с чем-то..Результат нулевой - нержавейка не паяется...Хвостовик Д 4мм был засверлен сверлом двоечкой на глубину 15 мм и запаял ПОСом - прогревал, лудил - получилось красиво, но хватило на 10 секунд работы - всё разлетелось:(. Хорошо хоть винтик не потерял...Всё зачистил, отдраил, обезжирил и заклеил фиксатором резьбы высокой прочности MAXITEX -X 255 (аналог локтайта), только цена более демократичная - 84 грн за пузырёк 10 мл. Зажимал в тиски, пытался "сорвать" - не получилось..Пока что всё работает на "ура"..Вот как то так...Если всё же Вам удастся найти спеца, который выполнит поставленную задачу пайкой (или может даже сваркой :) ) - отпишитесь в теме...

Максим
13.09.2016, 22:49
Пайка там не нужна.
1. Зачищаете до блеска отверстие.
2. Зачищаете от остатков припоя вал.
3. Обезжириваете.
4. Клеите на Loctite 638.

Не дешево - зато быстро и надежно.


Возможно вал ваш расклеивается потому,что в данном месте ввиду отсутствия смазки и охлаждения сильно повышается температура,что приводит к снижению прочностных характеристик клея. Это тоже необходимо учитывать и желательно проверить.

Svsv141
14.09.2016, 11:30
Поплану вихід дейдвуда постійно знаходиться під бризгами води, тож на мою думку він охолоджується добре. Принаймі я на ощуп незауважував нагріття трубки. Змазую вал кожну другу покатушку. Мобіл 222 синього кольору. Вона з усіх найкраще тримається металу, немає сильної текучості і не боїться температур високих. Може ще хтось щось порадить. Якщо без варіантів, то зрадістю, Максим, придбаю у вас лактайт, який ви рекомендували, або скористаюся Вашими послугами, якщо маєте час і натхнення )))). Всеодно лактайт і робота дешевше за вінт ;)

ALEK.SANDR
14.09.2016, 11:43
Я тоже пользую Мобил 222 синего цвета.Пока доволен:)....

Svsv141
24.09.2016, 20:32
Всетаки придбав лайктайт 638. 270 грн вважаю більш менш адекватною ціною, по відношенню до вартості моделі. Отвір у валі 4мм, трос 3.85. Думаю зазор не дуже великий, що може впливати на якість з`єднання. На скрут у руках тримає. Покищо погода у Львові не дає можливості випробувати модель. В 9 градусів, якщо у з`єднанні вилізуть "бока", недуже хочеться лізти у воду ))) Дякую Максим і Олександр за Ваші поради.

ALEK.SANDR
25.09.2016, 21:55
Не ма за що..Я теж в своі 55 рокїв навчаюсь модельної грамоти..Я так вважаю, навігация в цьому року вже завершена .Будемо робити вдосконалення наших моделей.. Як зараз кажуть апгрейд:rc_plane:...

UKR - 204
25.09.2016, 22:03
Возможно причина обрыва в месте склейки / спайки конструктивная.
При работе один конец гибкого вала обязательно должен быть "свободным" (пара под квадрат или подобное).

Исходя из представленного Вами фото жёсткий вал не имеет шейки (на противоположном конце от драйв-дога), удерживающей его от вылета, а у двигателя гибкий вал крепится цангой.
При такой конструкции никакой клей или пайка не помогут - обрыв гарантирован.

Svsv141
26.09.2016, 08:30
Я також вже задумувався, щоб переробити вал на підшипники, і трос щоб з`єднувався з валом рухомим з`єднанням на квадрат. Та нажаль ніде не можу знайти таку систему на 4 чи 5 мм. Трьох мілімітрова є, та нажаль вона за слабка, скручує сам трос. Пробував вдосконалювати joyswey bullet свого часу. Все тримало до 60 км. Далі просто мотор пополам скручував 3 мм трос. Револьт і важчий, і швидший. Тож про 3 мм можна забути. Поплану це все можна виточити, та у Львові так і не зміг знайти делікатного токаря, який б не з посмішкою відносився до моделізму. Несприймають вони таке захоплення серйозно. Легше за ідентичний гонорар реставрувати якись автобус чи авто. Маю у наявності звязок з 5ма токарями, та для прикладу, тонкостінну бронзову втулку 0.6 мм ніхто не хотів точити ні за які гроші. Виручають хлопці зі сходу. Там беруться за будьяку роботу.

- - - Добавлено - - -

Жосткий вал всетаки залишається рухомим. Він вільно ходить по горизонталі обертаючись у латунні втулці. Першою моєю помилкою було те, що я не залишав зазор, як рекомендують америкоси, між догдрайвом і тримачем його. Запихав його впритик. Вал при обертах скручується, відповідно на долі мм стає меньший. От перший гнучкий вал в мене і полетів на 2й покатушці. Другий вал скрутило при цанзі, десь на ~ 30 покатушчі. Швидш за все підтертий був тефлон. Інакшої причини незміг знайти. Третій вал скрутило пополам бо поставив гідро вінт 45х66. В той час я незнав, що гідро і моно вінти відрізняються. Останній же апгрейдний вал також чомусь невитримав і розклеївся у місці з`єднання. От такий гіркий досвід з валами у мене.

Svsv141
23.11.2016, 16:49
Відпишусь тут у темі. Сьогодні погода у Львові дозволила обкатати реставрований вал, тобто, на скільки якісно тримає лактайт 638. Вроді все ок. 5 хв заїзду - нічого не порвало. Навантаження на вал найбільше при розгоні і на поворотах, тож крутив Револьтом як тільки можна. Все ок. Можу рекомендувати і від себе таку річ для надійного механічного з`єднання двох металічних частин. Маленьке відео тут

https://youtu.be/W7dVMpkQb_M

Svsv141
04.03.2017, 14:56
Сьогодні відкривав лодочний сезон. У вітер 7 м\с получився не заплив а башинг ))) Лодочки цілі. Гідру міні всетаки перекинув. Маленький огляд тут

https://youtu.be/7_dAhn98V6o

- - - Добавлено - - -

Revolt 30 скакав ще більше

https://youtu.be/r4BLveFflsE

MoLoT
05.04.2017, 22:49
Я також вже задумувався, щоб переробити вал на підшипники, і трос щоб з`єднувався з валом рухомим з`єднанням на квадрат. Та нажаль ніде не можу знайти таку систему на 4 чи 5 мм. Трьох мілімітрова є, та нажаль вона за слабка, скручує сам трос. Пробував вдосконалювати joyswey bullet свого часу. Все тримало до 60 км. Далі просто мотор пополам скручував 3 мм трос. Револьт і важчий, і швидший. Тож про 3 мм можна забути. Поплану це все можна виточити, та у Львові так і не зміг знайти делікатного токаря, який б не з посмішкою відносився до моделізму. Несприймають вони таке захоплення серйозно. Легше за ідентичний гонорар реставрувати якись автобус чи авто. Маю у наявності звязок з 5ма токарями, та для прикладу, тонкостінну бронзову втулку 0.6 мм ніхто не хотів точити ні за які гроші. Виручають хлопці зі сходу. Там беруться за будьяку роботу.

- - - Добавлено - - -

Жосткий вал всетаки залишається рухомим. Він вільно ходить по горизонталі обертаючись у латунні втулці. Першою моєю помилкою було те, що я не залишав зазор, як рекомендують америкоси, між догдрайвом і тримачем його. Запихав його впритик. Вал при обертах скручується, відповідно на долі мм стає меньший. От перший гнучкий вал в мене і полетів на 2й покатушці. Другий вал скрутило при цанзі, десь на ~ 30 покатушчі. Швидш за все підтертий був тефлон. Інакшої причини незміг знайти. Третій вал скрутило пополам бо поставив гідро вінт 45х66. В той час я незнав, що гідро і моно вінти відрізняються. Останній же апгрейдний вал також чомусь невитримав і розклеївся у місці з`єднання. От такий гіркий досвід з валами у мене.

Если уж сильно нужно, у меня есть токарь который делает все, даже на подшипниках, если надо будет наберите 0973872646