PDA

Просмотр полной версии : Привласнення грошей шахрайством, користувач Shanya (Шанявскій С. В.)



Mikolay
06.05.2016, 14:09
Доброго дня всім, хто завітав в цю тему!
Створив цю тему я для того, щоб виставити на ваш розсуд неприємну ситуацію та винного в ній чоловіка, який на цьому форумі назвав себе Shanya. Насправді повне ім’я цього чоловіка Шанявскій Сергій Володимирович, 1974 –го року народження, з міста Одесса.
Хочу відразу зазначити, що ситуація сталася поза цього форуму, а саме з сайту OLX. Але його поступок може повторитися де завгодно, тому ось.
Цей чоловік, під іменем shanya1974, виклав об'яву на сайті OLX, в якій, з усім іншим, пропонував старі жорсткі диски до комп’ютерів. Я запропонував свою ціну, ми зійшлись, я перевів гроші на картку його мами (так я вияснив), і перша покупка 29.03.2016р. пройшла успішно.
Потім, здається 20.04.2016р., він зателефонував, чи написав в пошті (не пам’ятаю, що перше), і запропонував ще декілька, трошки інших, і таких самих жорстких дисків, назвав ціну. Але я відмовився, бо ціна мене не задовольняла, та й цікаві мені були з них лише тільки половина. Згодом, він ще запропонував іншу ціну, але у відповідь, я йому запропонував свою пропозицію.
23.04.2016р. він зателефонував і дав згоду на мою пропозицію! Сказав що він може відправити посилку, бо буде їхати мимо ІнТайму (чи щось таке), і щоб я переводив гроші. Вагомих причин недовіряти йому в мене на той момент не виникало, тому я перевів гроші = 360грн., тепер на картку, зареєстровану на нього. Попросив його відразу написати номер ТТН. Гроші він отримав, підтвердивши це в пошті, та обіцяв сповістити після відправки. Минуло днів 3-4 і я, не отримавши ніякого повідомлення від цього чоловіка, відразу написав йому, та нічого знову не отримав. Потім зателефонував – телефон він не брав. Написав кілька СМС, ще написав у пошті, але людина не відповідала. Потім, якогось дня, я зателефонував йому зі свого іншого номеру, і він відповів. Заспокоїв мене, що все добре, що відправляв не він, і типу, чекайте все відправлено. Я знову попросив відправити мені номер ТТН, але так і не отримав. Минуло ще декілька днів, на телефонні дзвінки він вже не відповідав, на Скайп не приймав! Тоді я почав шукати його в інтернеті.
Біля мене сидить людина, яка в минулому була в СБУ, тому деякі часткові дані про нього в мене були через 5хв. Але і в інтернеті, як вияснилось, він світиться всюди! Тому я знаю, що в мережі він активно буває, але листи мої, мабуть, ігнорує! Я в останнє написав йому на пошту, про попередження, про те, що буду вважати це, як спробу мене кинути, але він не відповів. Тому я вирішив почати з меншого, а саме там, де він хоч якось, але відповідає! Я знайшов і прочитав тему http://forum.modelka.com.ua/threads/73637-Невозврат-денешек/page5
Мені хотілося би виставити цю тему на розсуд користувачів цього форуму, і можливо, цей чоловік відповість мені в такій формі, перш ніж я буду йти далі! Всі переписки та пошта, а також, виписки з банку, збережені.
Пробачте за багато слів. Буду дуже вдячний за ваші коментарі!

iatseniuk
07.05.2016, 16:08
Шаня, на ковер! :diablo:
Вторая жалоба на тебя.

Svsv141
07.05.2016, 19:25
Це вже не перший раз на нього тут жаліються. Дивно, чому Сергій висновків не робить для себе. Останній раз, вроді, на неякісну продану ним батарею тема була.

ALEK.SANDR
08.05.2016, 20:09
Я так думаю "банить " не надо..Шаня проясни ситуацию..И не порть свою репутацию..Я так думаю после третьего "сигнала" уже можно и пожизнкнный бан получить..Я надеюсь модераторы мониторят тему:diablo:...

Mikolay
08.05.2016, 23:34
Він сьогодні був активний два рази і не спромігся відповісти, не в цій темі, не в особистих повідомленнях. Подивився, мабуть, чи нічого в нього з його барахла не беруть і далі собі "морозиться"! Я коли в Одесу приїжджаю, завжди якось піднімається настрій! А тепер буду до купи згадувати Сергія, і думати, чи не заїхати до нього в гості на пр. Академіка Глушка 12 :)

drager
09.05.2016, 00:16
[QUOTE].Шаня проясни ситуацию..И не порть свою репутацию.

Я так думаю , там по ходу уже портить нечего... .

Svsv141
09.05.2016, 08:37
Ну так. За цей час міг б уже відписатися тут. Швидш за усе, завершує з моделізмом, от і підзабив на усе. Та якщо буде бан, то залишить собі модельне на память.

Mikolay
09.05.2016, 12:06
Ось тут резюме з фото Сергія http://www.work.ua/resumes/1532936/#contact_info
Може хтось захоче про його кар'єрний зріст почитати :)

Svsv141
09.05.2016, 12:57
Терміни по 4 роки на робочому місці, поплану не такі і малі. Мав би бути відповідальною людиною. Та системні адміни вроді не жаліються на зарплату. Чого себе позорити за кілька соток, чи тут на форумі, чи на будь якому іншому форумі чи сайті. Дивно....

iatseniuk
10.05.2016, 09:26
Модераторы раздела, пригласите, пожалуйста, товарища Шанявского С.В. в эту тему, так как просьбы простых смертных на него больше не действуют...:(

Mikolay
10.05.2016, 11:01
Модераторы раздела, пригласите, пожалуйста, товарища Шанявского С.В. в эту тему, так как просьбы простых смертных на него больше не действуют...:(

Підтримую!
Бо мене товариш Сергій вже давно добавив в ігнор! Хай я для нього тільки тип з притензіями, але щоб так не поважати своїх колег на цьому ресурсі, при цьому заходити сюди кожен день!? Було б цікаво залучити його сюди!
Дякую!

maketchik
10.05.2016, 14:56
Здравствуйте форумчане. Ну ВНИМательно посмотрев на ФОто нашего "братушки" Сер Гея . Чувствуется , что Я был "Прав " что в своих предположениях,
что не смотря на его 41 год., общаешься с "безответственный пацанчиком" лет 19-20. Хорошо Бы ПОВЗРОСЛЕТЬ..
А мы тут просто работаем;;

Alexft
10.05.2016, 22:21
А мы тут просто работаем;;
Завидую Вам белой завистью.
Пульт в руках больше 2-х лет не держал (обстоятельства).

Kot_01
11.05.2016, 13:40
Не знаю каким образом модераторы могут пригласить Сергея в эту тему :(
Пригласить его смогут только знакомые, или его совесть, если остатки ее еще остались....
Заблокировать данному пользователю доступ на форум - не проблема. Но боюсь это не то наказание которое заслуживает данный "герой".

iatseniuk
11.05.2016, 15:11
Не знаю каким образом модераторы могут пригласить Сергея в эту тему :(

В добровольно-принудительном порядке!:ok: (шутка)
Серега, милости просим. Что на этот раз пошло не так? Опять оскорбляли?:acute:

Mikolay
11.05.2016, 17:59
В добровольно-принудительном порядке!:ok: (шутка)
Серега, милости просим. Что на этот раз пошло не так? Опять оскорбляли?:acute:

Я вже його, як тільки, і де тільки не просив! Ніяких злих і не чемних слів не використовую, завжди тільки по справі нормальним тоном! :) Але ж ні, ніяк пан Сергій не хоче йти на контакт!
Я вже, навіть ловив себе на думці: " може справді в людини там якесь лихо спіткало, і він не може", але якось швидко відкинув це :)
Ось на одному з ресурсів адмін. запропонував в таких випадках звертатися сюди: https://www.cybercrime.gov.ua Може хто користувався такою можливістю? А може комусь ще знадобиться.

Svsv141
12.05.2016, 00:39
Ой так. Точно лихо спіткало. У випадку з бракованою батареєю Одесу замело снігом, а тепер він танути почав, підтопило напевне )))))) Лихо за лихом.

Mikolay
13.05.2016, 09:44
Вчора телефонували з кібер поліції. Надіслав їм матеріал, але вони сказали, що треба все рівно подавати заяву в місцевий відділ поліції, для того щоб відкрили справу! В мене часу вільного не так і багато, але я це, мабуть, зроблю все ж таки! Задавав Сергію питання, чи йому потрібно це, у відповідь знов мовчання. Тому, роблю висновок, що він просто "клав" на це все! Чим керується цей чоловік, я не знаю! Але, якщо він такий герой свого міста, то Стяг йому в руки!

Svsv141
15.05.2016, 00:19
Немає змісту, швидш за усе, продовжувати дискусію по цьому питанні. Сергій дійсно безвідповідальний. До цього часу можна було б відписатись тут. Кілька разів сам "воював" тут на форумі, та принаймі винуватці відписувались досить жваво. Пропоную бан. Хто що думає, пропонує ???

Kot_01
16.05.2016, 11:47
Голосовалку устраивать не стоит. Предлагаю еще пару дней подождать ответа от Сергея, если объяснений и обещаний вернуть деньги не будет, отправляем в бан без ограничение срока.
Понимаю что деньги и нервы этим не вернуть. Но такие "герои" не нужны Моделке.

iatseniuk
16.05.2016, 18:24
Серега, одумайся пока не поздно. Семь лет, как зарегистрирован, репутация- 8! Верни человеку деньги. Не стоит оно того. Потом не отмоешься.:patsak:

ALEK.SANDR
16.05.2016, 19:20
Измельчал народ...За 10 баксов готов пуститься во все тяжкие..Не хорошо...Но жизнь есть жизнь - репутация зарабатывается годами , а теряется за один недостойный поступок..В жизни всё бывает (особенно в наших реалиях) - если что -то не сложилось - можно объяснится , люди поймут..А тупой игнор...Бог судья Сергею...

Alexft
18.05.2016, 10:27
Если бы человек хотел одуматься, то, поверьте, давно бы это сделал.

По поводу репутации, то есть высказывание: "Я дурно поступил однажды и об этом я слышу всегда, я сделал хорошее дважды, но не слышно о том никогда".

Mikolay
18.05.2016, 11:19
Сумно! Повний самовпевненості, байдужий до всього, і до всіх тип! Думаю, таких треба гнати не тільки з цього ресурсу, але й з інших, де цей торгаш виставив свої об'яви! Та закрити самі об'яви, щоб вони менше маячили перед очима! Бо все, що йому треба, це продати та по максимуму від цього отримати!
Для себе я зробив висновок, що цей чоловік є справжнісіньким шахраєм та брехуном! Я не знаю, як він до цього дійшов, і чи був таким раніше, але ж в 41 рік так поводитися може тільки людина, якій це не вперше!
Я вже впевнений, що він заздалегідь спланував цей вчинок! Знав чим мене зацікавити та хотів отримати в два рази більшу суму. Вигадав для цього неіснуючого напарника, який робить за нього все, крім брехні та отримання грошей! Я збив ціну майже в половину. Він витримав перерву, як би для подумати зі своїм віртуальним напарником, а потім зателефонував, і сказав, що хтось там згоден :) Авжеж, бо втрачати то було нічого. Цей товар ексклюзивно, тільки для мене :) В цього шахрая дуже багато моб. телефонів, я назбирав більше п'яти! Ось тут він взагалі Андрій :) https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=4619716 , і ще на декількох інтернет ресурсах він Андрій :)
Я, в свою чергу, тепер почуваю себе тим ще "ЛОХОМ"! Якось було, що друг мені дивувався, як я можу довіряти всім тим людям в яких щось купую!? А я у відповідь сказав, що вмію розрізняти порядних людей, та й випадків в мене таких було - на пальцях однієї руки можна порахувати, і це вже за дуже тривалий строк! І ось тобі на! :)
Тому заява буде подана в поліцію і справа доведена до логічного розв'язання, або ж до не розв'язання, що дуже підходить нашому становищу :(

Ось, до речі, хто хоче подивитись на цього чоловіка та впізнати його в натовпі: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001800788941
Хай пробачать мене модератори і користувачі, які все це читають за всякі посилання та забагато букв! Дякую!

iatseniuk
18.05.2016, 11:36
Серега, наверное, был уверен, что на простачка попал...не проканало.:( Верни человеку деньги и покайся, пока не поздно!:patsak:

gtsky
26.05.2016, 13:38
заяву то вы все напишите на него. Но увы наше законодательство как друшлак , он скажет что ты ему должен был денег и на этом все. Для того что бы действительно что то сделали менты нужны скрины всей переписки, нужен IP с которого он заходил в свой аккаунт, И то если айпишник не на нем то очень тяжело что ли бо сделать даже через кибер полицию... Увы это все наше корявое законодательство. Лучше обратится в если деньги перебрасывались через приват банк то можно сделать следующее:
1)Идем в отделение банка и просим распечатку по счету с той даттой когда переводили средства
2) пишем 2 заявы в ментовку и в киберментовку))
3) Зарегестрированные заявы берем с собой и топаем в СБ приват банка.
4) Пишем заяву о мошенничестве в СБ банка.
Тогда СБ банка заблокирует все его карты и доступ в Приват 24, как бы я уже наказал одного героя таким способом.

Kot_01
26.05.2016, 18:04
Пользователя заблокировал.
Если через кого-то постучится, или случайно попадет на форум, будем думать что делать дальше с ним.

Тему не закрываю.

Mikolay
27.05.2016, 00:26
заяву то вы все напишите на него. Но увы наше законодательство как друшлак , он скажет что ты ему должен был денег и на этом все. Для того что бы действительно что то сделали менты нужны скрины всей переписки, нужен IP с которого он заходил в свой аккаунт, И то если айпишник не на нем то очень тяжело что ли бо сделать даже через кибер полицию... Увы это все наше корявое законодательство. Лучше обратится в если деньги перебрасывались через приват банк то можно сделать следующее:
1)Идем в отделение банка и просим распечатку по счету с той даттой когда переводили средства
2) пишем 2 заявы в ментовку и в киберментовку))
3) Зарегестрированные заявы берем с собой и топаем в СБ приват банка.
4) Пишем заяву о мошенничестве в СБ банка.
Тогда СБ банка заблокирует все его карты и доступ в Приват 24, как бы я уже наказал одного героя таким способом.

Доброго вечора! Дуже дякую Вам за підтримку та підказки!
Так! Це, на жаль, так :( Але ж таки є надія. По перше, це саме я звертаюся з претензіями, а не Шанявський С.В., про те, кому, хто, що винен. А значить в мене є мотиви у такому зверненні. Тож повинно провестися розслідування. По друге, в заяві я підтверджую своїм підписом, що несу відповідальність за правдивість поданих мною даних та скарг (а це теж стаття 383). І це початок шляху без можливості повернутися. Тобто, в даній справі хтось буде винний (або стаття 190, або 383), і буде нести за це відповідальність. Якщо, я надав ... А я вже подав заяву з повним комплектом матеріалу, листування, виписки, хорошою пояснювальною запискою! ... І цього буде замало. Спрацює цитую "Увы это все наше корявое законодательство." То тут треба тоді довести, що це я добровільно надіслав на карточку ПриватБанку, яка належить Шанявському С.В., гроші, а потім почав його шантажувати про їх повернення :mda: А це в свою чергу виходить серйозна така заявочка проти мене, з м'яким посиланням на те, що я брехливий параноїк. А я, як громадянин нашої Неньки України, не готовий взяти на себе такий "гріх" :)