PDA

Просмотр полной версии : Вопрос Міні яхта з підручних матеріалів



comesk
17.11.2015, 16:24
На відпочинку вирішив зробити модель яхти з підручних матеріалів. Відходила проти вітру метрів на 200 (тричі), розверталась і йшла до берега. В чому проблема?
Прошу вибачення, фото і відео трохи згодом.

ukr30
17.11.2015, 19:37
команда тараканов решила, что так и утонуть можно и поворачивала к берегу..., а если серьезно, то как можно что-то сказать не зная, что за яхта......

comesk
17.11.2015, 21:14
команда тараканов решила, что так и утонуть можно и поворачивала к берегу..., а если серьезно, то как можно что-то сказать не зная, что за яхта......


- - - Добавлено - - -

- - - Добавлено - - -

яхточка
https://www.youtube.com/watch?v=2eSIps5D2sE

ukr30
19.11.2015, 19:40
Не видно положения киля

comesk
19.11.2015, 20:09
чуть влево

Не видно положения киля

ukr30
20.11.2015, 07:28
Если у вас не кривые корпус, киль и руль, правильно выставлены паруса, то проблема в центровке яхты.......

comesk
21.11.2015, 00:56
Если у вас не кривые корпус, киль и руль, правильно выставлены паруса, то проблема в центровке яхты.......
Спасибо, Петр. Сделано топором, там все кривое. Вытесал корпус, на ЦТ вставил мачту и, так сказать, киль из ржавой проволоки, паруса из пэ пленки с помощью скотча закрепил на капроновой нитке. на корме гвоздь для регулировки грота. Руль из пластиковой бутылки. В следующий раз хочу сделать домашние заготовки.

comesk
20.07.2016, 12:25
Знову літо, Канівське водосховище і у мене трохи заготовок.

- - - Добавлено - - -

На першій моделі вітрила виявились трохи жорсткуватими (грот приклеєний до щогли і груба нитка). При спробі пустити в напрямку протилежного берега була перехоплена великими дядями і тьотями (зараз пускають з онуками у ванні). Другу модель оснащено поворотною щоглою для полегшення налашування. Була випущена в напрямку лівого берега водосховища.
І тут настав час зробити щось більше.

- - - Добавлено - - -


модель яхти з потолочки

- - - Добавлено - - -



- - - Добавлено - - -

comesk
07.09.2016, 20:35
Подскажите, что не так? Я в этом деле новичек.

comesk
23.05.2017, 19:55
20-го травня у Переяслав-Хмельницькому відбулись змагання "Відкрита першість міста Переяслав-Хмельницького" моделей вітрильних яхт. Перше місце посів Шабат Володимир у класі моделей "П" (прямоходи). Модель з "потолочки" вище. Якось так.