PDA

Просмотр полной версии : Событие КУБОК УКРАИНЫ ПО КОПИЯМ F4B



superpilot
15.08.2015, 22:41
Копиисты-кордовики , посовещавшись, решили устроить Кубок Украины 19-20 сентября на кордодроме Чайка (вместо запланированного на начало октября в Харькове)
Приглашаются все желающие, в том числе и спортсмены из СНГ.
Это объявление будет разослано в Белоруссию и Россию. Будем ждать их отклика.
Сумма стартового взноса будет объявлена дополнительно.

Для тех, кто не был ни разу на Чайке, даю дополнительную информацию об этом комплексе. В спорткомплексе Чайка имеется три кордодрома , боксы для сборки и хранения моделей, место для кемпинга, и гостиница в 300 метрах от кордодромов. В гостинице есть буфет, а рядом с гостиницей продуктовые киоски. Проживание в гостинице от 80 гривен за место. Номера 2-х 3-х и 4-х местные.
Боксы для хранения моделей сдаются под залог 50 гривен. Замки и двери вполне надёжные. После окончания соревнований залог возвращается в обмен на ключи от бокса.
На этих кордодромах был проведено 2 чемпионата Мира по кордовым моделям, в том числе и по копиям. Покрытие кордодромов в отличном состоянии.

Заявки на участие можно присылать сюда, либо мне в личные сообщения, или на почту a_grytsenko@meta.ua

PS. От станции метро Святошин ходит автобус № "37А" (прошу не путать с автобусом № 37) до Чайки (конечная остановка)

http://www.eway.in.ua/ru/cities/kyiv/routes/492
http://discovery-aeromodels.com/ru/kordodromy.html

Gabul
16.08.2015, 22:06
Александр, у Вас так все просто .В России я 3 месяца загодя подаю заявки ,потом их утверждаю и только после Нового года получаю их в ЕКП. На эти даты забит МАП , который организовывал раньше Антоновский завод. Копии на МАПЕ в Смоленске будут 16-17 сентября .Так что от нашего стола ,Вашему ,ответное приглашение.

superpilot
14.09.2015, 23:05
Напомню ещё раз, что соревнования состояться при любой погоде.
Приезжайте все кто желает участвовать. Начало соревнований в субботу 19 сентября
Ориентировочно - начало состоится в 9.00 часов. Если будут опоздавшие- штрафных санкций применять не будем . Наоборот будем рады вас принять.

GALL
19.09.2015, 19:02
Змагання відбулися ,з чим всіх і вітаю!
Пілотів було на превиликий жаль не багато ,всього 5 ,але політали ,поспілкувалися.......

superpilot
19.09.2015, 20:03
Оце оперативність!!!
Не встиг я ще як слід відпочити, щоб дістати літак з ящика і відмити його від слідів крайніх змагань у цьому році в класі F4B ,як Євген вже почав вигружати фото з цього дійства.
Сподіваюсь що сьогодні ще буде порція фото від Євгена.

Gabul
20.09.2015, 00:29
Начинать всегда тяжело .Главное что бы ВЫ сами поддерживали данный формат соревнований , а во что он выльется , время покажет.

GALL
20.09.2015, 11:41
Світлини будуть сьогодні,бо вчора вечір я провів біля бассейну з домініканським ромом в руці без інтернету:)

superpilot
20.09.2015, 13:58
ДАВАЙ ЩЕ ТРОХИ ФОТО, А ТО ДЕХТО ТУТ СУМНІВАЄТЬСЯ ЩО БУЛИ ПОЛЬОТИ І ЬУЛА ЗАПЕКЛА БОРОТЬБА З ЧИСЛЕННИМИ ЕКСТРІМНИМИ СИТУАЦІЯМИ.

GALL
20.09.2015, 14:51
Ти чого так кричаєш????Капслок вируби,бо я трохи не оглох...:)
Так ,боротьба була запекла,екстремальна ,я би сказав.Три вимушені посадки з прибраними шассі-це мабуть забагато,хоча і цікаво для глядачів.На щастя ,все обійшлося тільки трьома пропеллерами зламаними та кількома подряпинами на фюзі...:)

superpilot
20.09.2015, 15:21
[QUOTE=GALL;636414]Ти чого так кричаєш????Капслок вируби,бо я трохи не оглох...:)
Так ,боротьба була запекла,екстремальна ,я би сказав.Три вимушені посадки з прибраними шассі-це мабуть забагато,хоча і цікаво для глядачів.На щастя ,все обійшлося тільки трьома пропеллерами зломаними та кількома подряпинами на фюзі...:),



Та ні, я не кричу, то я без окулярів намагався набрати текст, щоб було правильно, без помилок.
Дякую за гар\ні фото і чекаю продовження.

GALL
20.09.2015, 15:54
аааа,тоді зрозумів....:)

superpilot
20.09.2015, 16:07
Чомусь в цей день усі три копії в яких в польоті ховається шасі умудрилися примоститися і проїхати по асфальту "на животі". Але майстерність не проп,єш!!!!!
Пілоти врятували свої шедеври майстерним керуванням літака в екстримній ситуації. І якщо у Ла-5 та Як-3 чомусь "захлохли" мотори , то І-16 не зміг випустити шасі в кінці польоту і пілот був вимушений акуратно підвести свій ішачок до асфальту, та на мінімальній швидкості притерти його на живіт.

GALL
20.09.2015, 17:48
оце мабуть і все...................
до нових зустрічей............

gvv12gvv
20.09.2015, 23:49
Спасибо, Женя! В этот замес фотки необычайно информативны-Тут тебе и пузико поцарапанное, и ручки управления всех мастей, транспортировочные ящики , "кравчучки"-тележка, первый раз такое встречаю.. Фото на пьедестале с моделями-КЛАСС! Сбрось в оригинале -ты знаешь, что я такие фото люблю.

Щорс
21.09.2015, 08:53
Спасибо!

Denis-71
21.09.2015, 08:58
Присоединяюсь к благодарностям!!! Прямо руки чешутся продолжать...

GALL
21.09.2015, 15:31
Ой лишенько,а переможця то я і забув якимсь чином....Пане Мальцев,я вибачаюся....:)

Raven4ik
22.09.2015, 03:15
Поздравляю победителей и участников:))) А протоколов нет фото?? Наконец-то И-16 после стольких мучений принёс долгожданную победу.

urfin
23.08.2016, 22:19
Результати:

262337

superpilot
23.08.2016, 22:43
Не минуло і року як ми дочекалися протокол:):):)
Тепер дивлюсь на цей протокол і гадаю, от якби завжди на змаганнях після кожного туру на дошці об'яв з'являвся оновлений протокол, згідно з вимогами правил проведення змагань, то мабуть місця на п'єдесталі могли і інакше розподілитися.
Зараз навіть і не згадаю, чому ми , крім Мальцева не стали літати у третьому турі. А от якби ми бачили свої результати після другого туру, то мабуть був би сенс змагатися далі і місяця напевно розподілися інакше. Але що було те було і вже нічого не повернеш взад.

- - - Добавлено - - -

Прошу вибачення перед суддями. Я не гадав що попередній мій пост може когось образити.
Там не було ніякого сарказму. Просто я констатував факт, що в цій темі забули про те що вчасно не показали протокол.
Ще раз вибачаюсь , якщо когось образив цим. Я не очікував такої реакції.