PDA

Просмотр полной версии : Обсуждение авіамодельний спорт в Україні на набув статусу "національного"



Ярема
30.03.2015, 20:31
Наскільки я зрозумів, авіамодельному спорту не надали статусу "національного". Дякувати маємо С. Помагаєву? який представляв федерацію. Крамаренко у цей час був в АТО, отже вимагаю пояснень. Федерації автомодельного спорту дали статус "національна" за якийсь проект радіокерованого танка. Маячня якась.

linoleum
01.04.2015, 18:29
Документи, або посилання на накази Міністерства молоді та спорту? Якщо таке питання, то потрібно ставити на громадське обговорення таку подію.

Trast01
01.04.2015, 20:25
Объясните мне в чем плюсы и минусы. И жили мы как-то, без этого статуса. Что даст нам этот статус? Я серьезно.

olegtur77
01.04.2015, 20:56
Наскільки я зрозумів, ....... отже вимагаю пояснень..
Як перше повязане з другим і що Вам на це відповів Помагаєв?

sergey76
01.04.2015, 23:22
http://pravoved.in.ua/section-law/214-zuofkis/2172-razdel-04.html здесь ответы на любой вопрос касательно статуса ,но для начала статья 37

linoleum
02.04.2015, 10:20
Відповідно до Закону України "Про фізичну культуру і спорт": "центральний орган виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту може здійснювати організаційну, фінансову, методичну допомогу тільки тим спортивним федераціям, яким надано статус національної спортивної федерації та сприятиме подальшому розвитку інфраструктури популярних у світі видівспорту та широкому залученню усіх верств населення до занять фізичною культурою і спортом, ведення здорового способу життя."