PDA

Просмотр полной версии : Вопрос 3D модель гвинта для F2D



Crazy F2b
06.11.2014, 20:03
Доброго дня. Може в когось є 3Д моделі гвинтів для повітряного бою, або хочаб креслення по якому можна це зробити самому?

Aless_b
06.11.2014, 21:16
Якщо є орігінал гвинта, то з нього можливо зробити 3Д модель за допомогою 3Д сканера або контрольно вимірювальної машини. А так якщо у кого і є, то навряд чи будуть ділитися цим - це ж комерція.
Та навіть якщо нічого цього немає, окрім орігіналу гвинта, то можливо його обміряти штангенциркуюлєм та кутоміром. Та самому зробити таку модель в тому ж солідворксі.
Як зробити гвинт в солідворксі є у тирнеті. Якщо не знайжешь можу скинут модель свого гвинта. Алє це для пілотажек з електродивгуном, та поки що я роблю їх за допомогою рашпіля та напильника. Модель робив для себе, можливо колись замовлю зробити на станку з ЧПК.

Crazy F2b
06.11.2014, 23:53
Якщо є орігінал гвинта, то з нього можливо зробити 3Д модель за допомогою 3Д сканера або контрольно вимірювальної машини. А так якщо у кого і є, то навряд чи будуть ділитися цим - це ж комерція.
Та навіть якщо нічого цього немає, окрім орігіналу гвинта, то можливо його обміряти штангенциркуюлєм та кутоміром. Та самому зробити таку модель в тому ж солідворксі.
Як зробити гвинт в солідворксі є у тирнеті. Якщо не знайжешь можу скинут модель свого гвинта. Алє це для пілотажек з електродивгуном, та поки що я роблю їх за допомогою рашпіля та напильника. Модель робив для себе, можливо колись замовлю зробити на станку з ЧПК.
Та я надіявся, що хтось поділиться. Дякую за пораду.

STORMBRINGER
07.11.2014, 06:07
Назар, еже-ли ты оплатишь пересылку в две стороны, то я тебе пришлю пропеллер, для того чтобы ты снял копию.

Crazy F2b
07.11.2014, 09:10
Назар, еже-ли ты оплатишь пересылку в две стороны, то я тебе пришлю пропеллер, для того чтобы ты снял копию.
Дякую, та в мене гвинтів вистачає. Я просто думав, що хтось поділиться готовою 3д моделю.

Skif F2D
07.11.2014, 20:37
Назар не обижайся, но ты просишь не реального. Процесс создания винта ( от задумки до испытаний в разных погодных условиях) занимает в лучшем случае ГОД. А ты сразу 3D модель просишь. По поводу рам - тоже самое.
С ув.

Володченко Николай
08.11.2014, 09:42
В разделе ..Для начинающих.. есть подраздел ,как изготовить винт самому----куча советов и чертежей,графиков,программ и тд и тп, не поленись поищи.

Crazy F2b
08.11.2014, 21:46
Дякую за поради.