PDA

Просмотр полной версии : Событие Чемпіонат Світу 2014. Влоцлавек



Ярема
11.08.2014, 20:08
Пройшов перший день. Місце проведення F2D знаходиться досить далеко від кордодромів, тому пишу лише про бій.
Чорний - перемога над Данією
Яременко - перемога над Новою Зеландією
Іщенко - перемога над Білоруссю
Редюк - перенос на наступний день через погодні умови.

Прикра поразка Кристіни від Тріфонова. Віддала виграний бій. Замість відмовитись від бою у виграшній ситуації почала атакувати і, звичайно, була збита.
Завтра всі українці летять у першому колі один за одним, все відбудеться до одинадцятої за місцевим часом.

Master flight
11.08.2014, 20:37
Успіхів вам завтра)

Skif F2D
11.08.2014, 22:02
Дима удачи всем Вам. Держим кулаки за Вас.

sergey76
12.08.2014, 02:15
хотелось бы и про остальных по возможности , ждем отличных результатов.

RUSLAN KIEV
12.08.2014, 08:47
Дима - большое спасибо за информацию, ждем дальнейших новостей, удачи всей нашей сборной!

Евгений
12.08.2014, 14:32
Украина вперед, Слава Украине.

urfin
12.08.2014, 14:41
Фото - 2014 WM Wloclawek Polen - https://www.flickr.com/photos/fesselflug/sets/72157645923341020/

https://farm6.staticflickr.com/5569/14877462182_d86dc0ab6b_z.jpg

STORMBRINGER
12.08.2014, 15:11
Фотки супер !!!:good: А видео будет?:big_boss:

sergey76
12.08.2014, 15:50
фотки супер вот бы еще и результаты,вобще хорошо было бы .

- - - Добавлено - - -

http://www.aeroklub.wloclawek.pl/?id=113

- - - Добавлено - - -

http://www.aeroklub.wloclawek.pl/?id=113

Ярема
12.08.2014, 20:46
Всі програли, крім Чорного. Редюк вилетів.

Maestro
12.08.2014, 23:25
Передавайте Ищенку, что как приедет, получит бамбулей:)
Потому-что тренироваться нужно.
П.С. надеемся хоть Стас прорвется.

Виктор
12.08.2014, 23:57
Только что звонил Костя Максименко. После второго тура, Черный без поражений, Яременко, Ищенко - по одному поражению

Andrey68
13.08.2014, 07:13
Всі програли, крім Чорного. Редюк вилетів.
Соберитесь, друзья! Чемпионат ещё только начался! Удачи вам!

Ярема
13.08.2014, 07:38
таблиця після двох турів

Andrey68
13.08.2014, 08:59
таблиця після двох турів
Спасибо, Дмитрий! Замечательная табличка!
Извиняй, но я ее транслировал на российском форуме.

Ярема
13.08.2014, 11:10
результати F2C два тури

Master flight
13.08.2014, 11:30
по резульатам 3 тура :
Іщенко програв ((( - вилетів
Чорний - перемога
Яременко - перемога

Льова
13.08.2014, 22:32
Стас,Діма-радий бачити перемоги,тримаю кулаки.
Розмістіть повну талицю при можливості

Ярема
13.08.2014, 22:54
Лишився Чорний. Я програв Кенігсхоферу. Вибачте, друзі.

Master flight
13.08.2014, 22:57
Стасу успіхів, та перемог)

Чорний вже летів з Деменьтєвим? який результат якщо летів?

Ярема
13.08.2014, 23:07
Виграв

- - - Добавлено - - -

.....



таблиця після четвертого туру

- - - Добавлено - - -


Спасибо, Дмитрий! Замечательная табличка!
Извиняй, но я ее транслировал на российском форуме.

Андрію, не переймайтеся, я пишу для всієї авіамодельної спільноти.

- - - Добавлено - - -

два тури F2B

Andrey68
14.08.2014, 06:19
...



Андрію, не переймайтеся, я пишу для всієї авіамодельної спільноти.
....


Спасибо, Дмитрий!

RUSLAN KIEV
14.08.2014, 14:08
Таблица результатов F2B после четырёх квалификационных полётов!

Master flight
14.08.2014, 21:40
По юніорам вже все відомо(бійцям )

3місце - БОРОДА ІВАН - Росія (Москва)
2 місце - ОСМАН ЛУКАС - Швеція
1 місце - МАДІ РІЧІ - УГОРЩИНА

Льова
14.08.2014, 22:30
[Привіт всім!
Розмістіть будь-ласка інформацію детальнішу согоднішнього дня
якщо можна загальну таблицю.

Master flight
14.08.2014, 22:46
ЖЕРЕБКУВАННЯ НА ЗАВТРА по бою, та полуфінали гонок
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5437&t=1
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5438&mode=view

sergey76
14.08.2014, 23:28
а скорость где ?

Ярема
15.08.2014, 06:46
7 турів

Льова
15.08.2014, 09:31
Дякую діма.
А є ще порох в порохівницях.
Стас вперед,ти кращий.

Master flight
15.08.2014, 15:45
Чорний чемпіон світу!!!!!!! Ураааа). Вітаю)

Andrey68
15.08.2014, 16:11
Поздравления Стасу! Он великий боец!

Льова
15.08.2014, 16:26
Цитата:В чем сила брат?
Сила в правде.Кто прав,тот и сильней.
Стас поздоровляю!!!!!!!!!!!

Master flight
15.08.2014, 21:11
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5457&mode=view
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5456&mode=view
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5458&mode=view
http://ramsf.ru/download/file.php?id=5459&mode=view

- - - Добавлено - - -

http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Framsf.ru%2Fdownload%2Ffil e.php%3Fid%3D5461%26t%3D1

sergey76
16.08.2014, 13:37
Стас молодец спору нет , да и все ребята не промах ,Бондаренко Лернер молодцы , Осовик Александр ,Яценко Андрей ,просто песня ,а командное место у нас какое?

turbutotal
16.08.2014, 14:08
Стасону респект!!!и поздравлялочка,но хотелось бы и имена МЕХАНИЗАТОРОВ услышать,сам бы Стас не победил!

Льова
16.08.2014, 15:16
А кіно буде?
Дайте посилання на відео боїв чи гонок,якщо такі є.

Master flight
16.08.2014, 22:23
фінал гонок


https://www.youtube.com/watch?v=GfA2fqN1sS8&feature=youtu.be

Евгений
17.08.2014, 11:38
Украина доказала что она лучшая в F-2-D.

Слава Украине.

STORMBRINGER
17.08.2014, 13:31
Ну где видюха?:pilot: Блиннннннн..................

Евгений
17.08.2014, 23:13
Итоги Украины

F-2-B по спортсменам 4 место, по Юниорам 2 место

F-2-C по спортсменам 3 место.

F-2-D по спортсменам 1 место.

Слава Украине

Andrey68
18.08.2014, 09:19
Украина доказала что она лучшая в F-2-D.

Слава Украине.

Стас доказал, что он на сегодняшний день лучший. Но и Украина на весьма достойным 3-ем месте.

Евгений
18.08.2014, 09:52
Я верю и знаю, что Украина будет иметь командное первое место. Украина стала чемпионом мира по бою, при командном третьем месте.
Россия заняла четвертое место, при командном первом.

Станиславу Богдановичу Уважуха.

Andrey68
18.08.2014, 10:11
Я верю и знаю, что Украина будет иметь командное первое место...
Я тоже практически не сомневаюсь в этом! На Украине много выдающихся бойцов, способных показывать высокие результаты!

Евгений
18.08.2014, 10:17
На России тоже.

в государстве, в стране, в Украине!!!!!, а не на государстве на стране на Украине.

Chornyy
18.08.2014, 14:58
Всім вболівальникам, помічникам, механікам, пілотам, друзям, знайомим, щиро дякую, Вашу підтримку відчував у найскладніших ситуаціях, готовий відповісти на всі Ваші запитання, а згодом, я по крокам розповім як це відбулось.

linoleum
18.08.2014, 16:30
Станислав Богданович, Спасибо Вам за Победу. Очень приятно и радостно было осознавать что Украина первая и оставила позади сами знаете кого. Особенно в свете последних событий в стране.

С Ув. Н.Ткач Херсон.

Константин Вакула
18.08.2014, 21:42
Стас, спасибо за твою победу!
... Развалинами Кремля удовлетворён!!!

Можайская
18.08.2014, 22:10
Приємного перегляду

http://fotki.yandex.ru/users/juicy-f2d-fruit/album/447728/

Andrey68
19.08.2014, 06:49
На России тоже.

в государстве, в стране, в Украине!!!!!, а не на государстве на стране на Украине.

Как сказали классики-кинематографы: "Ты поучи жену щи варить."

Как правильно: на Украине или в Украине?

Литературная норма современного русского языка: на Украине, с Украины.
«В 1993 году по требованию Правительства Украины нормативными следовало признать варианты в Украину (и соответственно из Украины). Тем самым, по мнению Правительства Украины, разрывалась не устраивающая его этимологическая связь конструкций на Украину и на окраину. Украина как бы получала лингвистическое подтверждение своего статуса суверенного государства, поскольку названия государств, а не регионов оформляются в русской традиции с помощью предлогов в (во) и из...» (Граудина Л. К., Ицкович В. А., Катлинская Л. П. Грамматическая правильность русской речи. М.: Наука, 2001. С. 69).
Однако литературная норма русского языка, согласно которой следует говорить и писать на Украине, – результат исторического развития языка на протяжении нескольких столетий. Сочетаемость предлогов в и на с определенными словами объясняется исключительно традицией. Ср.: в школе, в институте, в аптеке, в отделе, но: на заводе, на почте, на курорте, на складе и т. д. Литературная норма не может измениться в одночасье из-за каких-либо политических процессов.

Взято тут:
http://www.gramota.ru/spravka/buro/hot10

Константин Вакула
19.08.2014, 08:13
Андрей, ты на украинском форуме, свой язык правь у себя на России.
Кстати, щи в Украине не варят, потому непонятно это выражение.
Здесь понятнее кесарю - кесарево, а цапу - цаповое. Кацап - как цап...
Украина государство суверенное не как бы.
А как бы вы сами Орда, без границ и совести.

_•-Shadow Viper-•_
19.08.2014, 12:42
Полностью поддерживаю разговор!

- - - Добавлено - - -


F2D World Championship 2014 - Final
Нашел на русском форуме

https://www.youtube.com/watch?v=9aNelrjuvo0&feature=youtu.be

- - - Добавлено - - -


F2D World Championship 2014 - Final
Нашел на русском форуме

https://www.youtube.com/watch?v=9aNelrjuvo0&feature=youtu.be

sergey76
19.08.2014, 23:20
Стасу я так думаю было по барабану кого оставить за собой,еще раз ему респект и уважуха. окрас здесь мне кажется не причем ,да и время всегда одинаковое ,ценности разные,но это мое мнение.

Chornyy
20.08.2014, 08:19
Як це було: хто є причетний до перемоги у Чемпіонаті Світу , або з ким ми йшли до перемоги:

перший механік Умрихін Андрій, м.Жовква
другий механік Стебницький Андрій, м.Чернівці

перший асистент на старті, Яременко Дмитро, м.Київ
другий асистент на старті запасний механік Іщенко Олег, м.Вінниця

тімменеджер Макаренко Володимир
асистент тімменеджера Умрихін Андрій, Чорний Станіслав

головний консультант команди та виконавець забезпечення - Крамаренко Віктор Васильович (Президент Федерації авіамодельного спорту України)
головний помічник - Крамаренко Вікторія
помічник та перекладач - Крамаренко Юля

головний вболівальник, оператор відео і фото фіксації, аналітик - Стебницька Анастасія м.Чернівці
вболівальники Редюк Людмила м.Сквира, Стебницька Оксана м.Чернівці , Максименко Вікторія м.Київ, Ювенко Віктор м.Носовка, Редюк Ілья (юніор), Редюк Дмитро (механік)

тактична група по роботі з командами Міленін Ігор м.Макіївка, Васильков Микола м.Харків

стратегія і аналіз , теорія, помічник, технічний консультант Узких Сергій м.Харків
резервний механік, помічник, Савенко Вадим м.Харків

робота в командах Максименко Константин м.Київ, Рожковский Максим м.Вишневе, Ювенко Василь, Ювенко Юрій м.Носівка


Всім щиро дякую за допомогу та підтримку під час змагань.
Ті хто створював перемогу в Україні (техніка та тренування), забезпечення та організація у наступному меседжі.

- - - Добавлено - - -

Фото з моєї камери
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4699701148236.1073741837.1765398679&type=1&l=0cef3102a7

Евгений
21.08.2014, 11:34
Одно не понятно, почему не по одному из каналов Украины не сказали что мы стали первыми на мире, не понимаю почему??????

на российском форуме начали желчью брызгать......

Евгений
22.08.2014, 13:09
Уважаемые коллеги, партнеры по просьбе Стаса Черного, всем желающим поздравить его лично по телефону, это можно будет сделать через неделю, он поехал с детьми на соревнования по горным планерам в Европу.
Стас попросил, что он будет не доступен это время, и отнестись с пониманием.

bobnik50
23.08.2014, 18:19
Эйфория от победы-это класс.......А результаты по скорости где?

Евгений
23.08.2014, 21:56
Отнеситесь с пониманием, в стране война многие работают волонтерами.

Ярема
27.08.2014, 16:11
на российском форуме начали желчью брызгать......

https://www.youtube.com/watch?v=LxHdzGDazXg

константин
27.08.2014, 17:30
Отнеситесь с пониманием, в стране война многие работают волонтерами.

не разводите панику все нормально.

Евгений
27.08.2014, 21:13
паники нет, есть информация, которую я донес до общественности.

Chornyy
31.08.2014, 11:59
Тільки повернулись з Чемпіонату Європи з F1E, місто Мартін, Словакія. Жовто-блакитні кольори серед юніорів та сеньйорів захищали Чорна Софія 15років , Чорний Дмитро 12, Мелехова Діана 15, запасним і помічником в пікеті, був Чорний Іван 9років, також він брав участь у етапі Кубка Світу перед чемпіонатом. Погода вкрай погана, змагання постійно переносили, одна технічна помилка тренера при підготовці моделі до старту віднесла нашу команду з 2 на 5 місце серед юніорів, 1-секунда з 4-го на 5 місце. Техніка Гориніна Валерія, за всіма далекими польотами моделей прийшлось бігати мені. Це перший виступ української команди в даній категорії за всю історію найдавнішого виду вільнолітаючих моделей.

Master flight
31.08.2014, 12:53
Молодці що розвиваєтесь та підіймаєте не тільки Кордовий Бій, але й ще Вільнолітаючі моделі

Chornyy
01.09.2014, 20:55
Дякую за привітання, усі в кого є компетентні запитання по чемпіонату та підготовці, готовий Вам відповісти.

Стосовно техніки яку використовував на ЧС у Польщі або Чемпіони Світу 2014 по техніці:

гвинт або пропелер - дизайн, аеродинамічний розрахунок, виробництво, випробовування Горлач Петро м.Вишневе

двигун (опорні мотор 2012, 2013 років)- розрахунок, виготовлення, випробовування Узкіх Сергій, Савенко Вадим м.Харків

теорія і практика підготовки, та роботи пари, мотиля, шатуна - Тринкаль Олександр м.Запоріжжя
теорія нагріву двигуна, коксування та ресурсу - Фулітка Володимир м. Запоріжжя
теорія роботи валу, моторами - Матюша Олександр м.Харків

практична підготовка двигуна - власна
глушник (2014р.) - розрахунок, виготовлення, випробовування Узкіх Сергій, Савенко Вадим м.Харків
паливний жиклер - Надіїн Андрій США
регулювання двигуна - Умрихін Андрій м.Жовква і власна

свічка - перепакована, власне виготовлення
теорія роботи свічки Осовик Олександр м.Харків

кріплення глушника, стрічки, кільце, пережимка для палива - власне виробництво за участю провідних авіамоделістів
система зупинки палива - (система бочки з магнітом) дизайн 2013р. імпортне виготовлення

модель - спеціальна розробка ,теорія, виготовлення та вдосконалення Ювенко Олександр м.Носівка


теорія регулювання моделі - Стеблецов Олександр м.Донецьк, Ювенко Василь м. Носівка, Колосов Віктор м.Макеєвка, Петренко Євген м.Краматорськ,
зауваження до теорії регулювання моделі - Дементьєв Ігор м.Кишинів, Фаізов Борис,

бак латексний американська гума, трубка каучукова італійська, кінцівки Савенко Вадим - виготовлення власне

троса - Садомов Віктор м.Київ
ручки - власне виготовлення

кільця для тросу - Колосов Віктор м. Макєївка
насоси - імпортного виготовлення

акумулятори - 2НКП-8 (основний), гравпнер 2В/4,5А комутація власна

ящик старий дерев'яний, укомплектований власноруч, виготовлений в Італії Антонелло Кантаторе м.Четті

Техніка під час тренувань, техніка для участі у змаганнях перед ЧС протягом сезону , також побут під час чемпіонату, фін. забезпечення, транспорт, психологічна та фізична підготовка далі у повідомленнях.

RUSLAN KIEV
01.09.2014, 22:46
Станислав - мои искренние поздравления с победой на Чемпионате Мира !!!

Большое спасибо за столь подробное повествование всех мелочей слагаемых успеха !!!

Championf2d
01.09.2014, 23:52
Станислав ! Я и моя команда "Высота" Поздравляем Тебя с убедительной Победой ! Молодец ! Ты Настоящий Боец ! Моя дочь Юля передаёт Тебе слова восхищения и Огромный Привет !
Дай Бог Тебе Здоровья, Семейного и Спортивного Счастья и новых Побед !!!
Респект Твоим помощникам, механикам, тренерам, болельщикам, Супруге и детям ! Они могут гордиться отцом, другом и мужем - Чемпионом Мира ! Это очень КРУТО !!!

С уважением ! Паша Наркевич

Chornyy
03.09.2014, 18:34
Станислав ! Я и моя команда "Высота" Поздравляем Тебя с убедительной Победой ! Молодец ! Ты Настоящий Боец ! Моя дочь Юля передаёт Тебе слова восхищения и Огромный Привет !
Дай Бог Тебе Здоровья, Семейного и Спортивного Счастья и новых Побед !!!
Респект Твоим помощникам, механикам, тренерам, болельщикам, Супруге и детям ! Они могут гордиться отцом, другом и мужем - Чемпионом Мира ! Это очень КРУТО !!!

С уважением ! Паша Наркевич


Щиро дякую Павло за вітання, в тебе чудова донька та сім'я, яка тебе підтримує у твоїх справах. Дуже гарне вітання.Твій підхід до нашої справи останнім часом дуже вражає і заслуговує поваги, твоя участь у змаганнях заставляє всіх без винятку краще готуватись та налаштовуватись, отже твій вклад вагомо відчутний у нашій непростій справі. Мої найкращі вітання твоєму колективу і друзям а також всім хто з тобою і захоплюється F2D.
Станіслав.

- - - Добавлено - - -


Станислав - мои искренние поздравления с победой на Чемпионате Мира !!!

Большое спасибо за столь подробное повествование всех мелочей слагаемых успеха !!!


Велике спасибі,
з повагою Станіслав.

Буду старатись викласти більше інформації.

Chornyy
05.09.2014, 11:35
У субота 6.09.2014 в 16:00 буду на тренуваннях з моделями м.Київ спорткомплекс Чайка, а також планую бути 7.09 в 11:00.

іван
05.09.2014, 21:36
Я 7.09 можливо підійду, приїду на чемпіонат з картингу подивитись.

Chornyy
07.09.2014, 00:19
Сьогодні пройшли чудові тренування, на тренуваннях було 7 пілотів які літали , а також ще 2 запасних.

Вернувшись до теми чемпіонату, розкажу Вам про наш побут. Отже доїхали ми до кордону з Польщею, і поляки завернули на повний огляд автомобіля та багажу де ми втратили ще біля 3х годин часу,бо перед нами було ще 5 авто на огляд, а от Дмитра Яременка чомусь пропустили без огляду, це була субота, і виїхавши зі Львова вранці планував приїхати у Вроцлавек після обіду.
Приїхали десь після 18:00 ми з механіком посилилися в замку на Віслою, заздалегідь зарезервувавши 6 місць для членів нашої команди, але помешкання опинилось в 30км від старту, і всі знайшли інше житло. Спочатку ми хотіли пересилитись по ближче, (15км в студентському гуртожитку) але потім вирішили жити в замку. Умови були чудові,була можливість готувати їжу, по парку спускатись до річки, так як замок стояв на великих кручах. Отже Іщенко О. і Редюк І. з супроводом поселились у кемпінгу на полі,
Олег використовував для житла можливості свого буса, що буває досить зручно, а Ілля з батьками притягнув з собою караван. Стебницький Андрій з сім'єю приїхав теж великим новеньким караваном. Дмитро Яременко жив десь в готелі, теж не близько, ще в готелі жили Узкіх С. і Савенко В., а всі решта у кемпінгу в наметах.
Вставав десь о 5, зарядка, душ , сніданок (каша молочна, кава, яйце смажене, хліб з маслом, помідор, печиво) який готував переважно Андрій. Всю воду яку ми споживали 35л. ми привезли з собою. Вода з джерела Олеська Львівська область набрали по дорозі. Далі підготовка техніки десь 1 година, підготовка двигунів з розробкою , балансування моделей та виїзд на поле. Під час пересування ми слухали Ансамбль народної музики Аркан, альбом 2001рр.Також пробували слухати і іншу музику але щось вона була не в тему. О 7:30 ми були на полі. У неділю коли був техком, ми приїхали поставити свій намет від сонця, і я зупинився прямо перед приміром щоб вибрати місце, намети різних команд були вже встановлені, вийшовши з авто в пошуках місця я помітив що на мою машину від легкого вітру впала досить тяжка турнірна таблиця, яку поляки ще не закріпили, яка зробила мені невелику вм'ятину на ребрі капота, і тут всі поляки які працювали кудись подівались, але не придавши цьому великого значення я продовжив займатися своїми справами. Ми постановили намет і забили місце поряд для інших членів нашої команди, але вони розмістились в іншому місці, і це місце зайняла команда Данії, пілот якої Хенінг Форберх зайняв 2ге місце в особистому заліку, і команда теж зайняла 2 місце. На наступний день приїхавши зранку першим, я знайшов на дорозі у полі 100 злотих що підняло нам настрій, так як вся поїздка включаючи всі витрати фінансується за рахунок власних коштів. З поля ми виїжджали приблизно о 19:00 заїжджали в магазин купували їжу і їхали у свій замок, там готували борщ, закваску до якого у вигляді півлітрових закруток заздалегідь приготував Андрій. Вечеря, дивились новини в інтернеті, бухати не було з ким, Андрій взагалі не п'є,то ми втомлені швидко йшли спати. До речі одного разу у повному складі до нас приїжджала команда Данії, вони хотіли зайти в ресторан поїсти, але хазяїн сказав що треба заздалегідь замовляти, було пізно вже і ми вирішили поділитись нашою провізією, влаштувавши невелику вечірку. Були ще деякі тонкощі цієї справи але я не певний що її варто розголошувати, зважаючи на деякі нюанси. До речі у нашій команді з F2D ми привези найбільше прапорів які кожного ранку встановлювали біля нашого місця дислокації. Ми також возимо з собою всі необхідні речі для кемпінгу, це стіл,стільці, переносну розчепірку від сонця з пристроєм для фіксації у ґрунті, яку використовуємо також і від дощу, намет, посуд, електроплита, подовжувач, розгалужувач, примус мультипаливний Колейман. Якщо ночуємо в кемпінгу то і намети, спальники, матраци (тонкі але не надувні) ну і запас харчів які не псуються. Такий збір складає трохи мороки але в багатьох випадках ми можемо заощадити трохи часу і грошей протягом змагань. Наприклад обід ми декілька разів готували прямо на місці і не треба було нікуди їхати. Якщо згадаю ще щось обов'язково напишу. Далі планую написати про тренування та фізичну і психологічну підготовку.

turbutotal
07.09.2014, 13:12
Завтрак чемпиона нужно запатентовать,всё дело в правильной молочной каше,и нашей УКРАИНСКОЙ воде.

Chornyy
08.09.2014, 00:00
Не скажу в чому діло, це індивідуально на власний роздум при наявності знань. А ось з водою був випадок ,якось, десь у середині турів, раптово перед боєм прибіг попити водиці Павло Єреклінцев , Чемпіон Європи 2011р., ми налили водиці для вгамування спраги, можна подумати спортсмени приїхали на старти без води, тут ми зразу втямили в чому річ, і запропонували для врівноваження сил випити водиці опоненту Павла , це була спортсменка з Угорщини Філіп Христина, не знаю пила вона нашу воду чи ні, але вболівальник з її команди на той час, по нашому проханню , Маді Річард ходив до неї перед боєм, з чашкою і пропонував, потім він став Чемпіоном Світу 2014 серед юніорів, а запеклий бій між Христиною і Павлом, виграв Павло. От маєте яскравий приклад поміркувати про воду по мірі вивчення цього питання.