PDA

Просмотр полной версии : Шасі почало "тягнути"



golf5
16.03.2013, 21:35
Шаською володію десь місяць, і до неї не керував нічим подібним, тому не дуже розумію, в чьому проблема)))

Відкатав десь 10 зарядок lipo 2s 6000(70-80хв), 95% пробігу - асфальт, 40% дріфтова гума, 60% шосейна, маленькі зустрічі з бардюрами, металевими конструкціями були присутні, але все було норм) взагалі не вважаю шаською для новачків, но як кажуть "за что боролись, на то и напоролись")

незнаю шо ще може бути важливо, питайте

Ітак симптоми:

Після натискання "газу" на 20%, шасі їде рівно, якщо після цього, натиснути на 40,60,100%(цифри умовні, для наглядності) її відразу починає тягнути в ліво, і треба її "ловити", швидкість страшна, кінчається розворотом, або екстренним гальмуванням)

Шасі була повністю оглянута, знайшов тріснутий передній лівий С-хаб(замінив, в комплекті з шаською був запасний) Десь такий тільки пластик http://www.rctech.net/forum/attachments/electric-road/992289d1352919521-hpi-sprint-2-mods-making-silk-purse-sows-ear-pic_loader.jpg

Нічого не змінилося, більше нічого не бачу(( Може шось зігнуло, чи люфти, чи резина може покривилася з діском... Я вже не знаю шо думати(

алексей
17.03.2013, 12:47
Подшипники проверь.

golf5
17.03.2013, 18:49
Подшипники проверь.

як саме провірити? адже то проявляється на швидкості... чи то буде і так "люфтити"?

де?

всі підряд?

shcherb
01.05.2013, 20:36
а задній диференціал присутній? Якщо так - то складається враження що одне заднє колесо починає підгальмовувати (підшипник?) і тоді більше моменту передається на інше колесо і модель розвертає.

catharsis
17.05.2013, 08:07
был похожий симптом. При малейшем повороте руля влево модель сразу уходила в занос. Решилось все банально просто, измерил диаметры колес и оказалось, что я поставил спереди одно переднее и одно заднее колесо (они от износа становятся разного диаметра и разной выработки).