PDA

Просмотр полной версии : GRpro_26-ремонт



stolik05
27.10.2008, 21:06
Всім привіт! Може хто підкаже. як зняти вал на якому кріпиться гвинт на моторі GRpro-26.*



Справа в тому, що при прогонці на стенді обірвало два болта кріплення гвинта скоріше із-за слабої затяжки болтів. Тепер преба ті заломиші висверлити. Що би висверлити треба зняти бобишку до якої кріпиться гвинт, а для того треба відкрутити вал на якому сидить гвинт. Судячи з конструкцій інших моторів він закручений в колінвал.*



Постає питання з яким зусилям його можна відкрутити, і яка там різьба-ніби права.



можливо хтось таке розбирав- то порадьте щось корисне.



*

m1g0r
27.10.2008, 21:35
бачу поки глухо... давай в суботу заїдем в моделку, там є станки і інструмент, думаю шось придумаємо!

stolik05
27.10.2008, 23:36
так бобишку зняв розкрутив і зняв із шпильки осталось висверлити

Петр
30.10.2008, 18:42
так бобишку зняв розкрутив і зняв із шпильки осталось висверлитиЕсли не секрет , как сняли .В какую сторону ресьбу открутили.

stolik05
30.10.2008, 22:29
Если не секрет , как сняли .В какую сторону ресьбу открутили.

Знімав з допомогою довгої головки на 14 в наборах для ремонту авто з воротками всякими є а бобишку через тряпочку газовим ключом тримав процедура для двох людей бо одному тяжкувато. Сам вал на фіксаторі різьби сидить ну локтайті. бобишку знав підваживши великою викруткою. Ресьба права є при оборотах самодожимає трохи походу

stolik05
22.01.2009, 22:08
Льотав все було гуд і тут заходив на віраж і шось сталось самік кувиркнувся і перестав слухатись мене Я скинув газ і вирівняв як зміг але всерівно наслідки виламана стойка шассі і оця ТОРБИНКА низько було і хай там потім кажуть шо PCM це мега супер всерівно бувають глюки я тут думаю шо фактор що на дворі було -6 тоже якби впливає*



Я думаю тут всі догадались шо треба зробити але як і чим*



говорив з одними людьми кажуть шо солумін вариться а дюраль ні сьгодні говорю з другими все наоборот дюраль варять а солумін а мені то треба вушко приварити*



Які в кого думки?????

ZENITE
22.01.2009, 22:43
Был опыт с SV-26...



До ремонта...

http://media.meta.ua/files/pic/0/17/233/dGzFMSyMBn.jpg



После ремонта...

http://media.meta.ua/files/pic/0/17/233/N3vvEc0xHJ.jpg



"Ушки" из силумина спилены и заменены на стальную пластину 2,5 мм. Пластина шлифована, пропилено отверстие под карбюратор и отверстия крепления, потом приклеена к задней части картера на БФ-2 (на "горячую"), после чего притянута еще "шпильками" через резьбы крепления карбюратора. Двигатель после ремонта заводился на стенде, работал на разных оборотах порядка получаса, претензий к ремонту нет.

Maestro
23.01.2009, 00:54
Силумин варится. Не раз уже варили разные силуминовые запчасти.

Насчет дюрали точно незнаю, но думаю тоже должна вариться.



Но в етом случае наверное сварка не поможет, оно опять будет там ломатся, дополнительная пластина идеальный вариант как на меня http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.png

А еще после сварки может покрутить деталь.