PDA

Просмотр полной версии : рекомендація по DLA - 56



motoservice
22.12.2011, 13:33
Придбав двигун DLA-56, вирішив обкатати трохи на саморобному стенді. Ручний запуск по інструкції виробника - реальна проблема, постійно *переливає*, свічка запалювання мокра (із відкритою заслонкою збагачувача суміші. Після години спроб запуску із допомогою балончика *легкий старт* для автомобільних двигунів - моторчик запустився. При роботі виявилась реальна стабільність тільки на середніх оборотах. Моя думка - двигун встановлюється на модель циліндром вниз і карбюратор із вакуумним насосом для пального також, жиклер і камера для пального - вгорі. На впускному такті, коли двигун засмоктує пальну суміш, паливо попадає через вакуумний канал в двигун минаючи жиклер, пальна суміш виходить надто збагаченою і від цього двигун просто *заливає*, звідси постійні проблеми із запуском і мокра свічка. Перевернув двигун циліндром вгору - запуск став легким а робота стабільною, моя рекомендація усім хто використовує цей двигун, DLA-56 (DLE-55) варто просто перевернути карбюратор і все буде ок http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/drinks.gif



Дивимось фото - там варіанти із неправильним та правильним встановленням карбюратора (на мою думку, у мене працює чудово)

Перші три фото - перевірка моєї теорії - двигун, циліндром вгору і відповідно вакуумним насосом теж - працює чудово.



наступні 2 фото - положення карбюратора, коли двигун легко запускається і працює добре із мінімумом регулювань відносно заводських рекомендацій.

Maestro
22.12.2011, 14:07
Чтоб нормально запускался, и без никаких быстрых стартов:

Холодный мотор:

-Заслонка карбюратора закрыта, или немного приоткрыта

-заслонку подсоса закрываем и крутим винт, тем сам подсасываем топливо в мотор.

(если в кембрике от бака к мотору уже был бензин, то крутим винт 3-5 оборота, открываем заслонку подсоса, включаем зажигание, дергаеи пару раз - мотор работает)

Если бензина в кембрике небыло, значит крутим мотор с закрытой заслонкой подсоса до тех пор, пока топливо постепенно не пойдет по кембрику до карбюратора, как дошло, делаем еще оборотов 8-10 примерно, чтоб прошло через весь муравейник карба, и тогда тоже, открываем заслонку подсоса, включаем зажигание и заводим.



Горячий мотор (после полета или работы):

-не в коем случае не закрываем заслонку подсоса, заправили, газ на холостых, включили зажигание, заводим.





Лично у меня ДЛА56 нормально запускался и работал на стенде головой вниз. До тех пор пока не сел аккум зажигалки http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif