PDA

Просмотр полной версии : Кинули



іван
02.08.2011, 19:56
Продавав я 3 двигуна (http://forum.modelka.com.ua/index.php?showtopic=34321) ось цьому чоловіку http://forum.modelka.com.ua/index.php?showuser=9921

відправляв двигуни на Мельника Валерія Афанасійовича Вінницька обл. Чечельницький район с.Татрак вулиця першотравнева 68

Домовлено було що він висилає половину грошей, я відсилаю двигуни і решта грошей після отримання. Получив я на карточку не 190 гривень, а 100 гривень думаю ладно відсилаю, вчора вони йому прийшли і сьогодні на карточці в мене не 280 гривень а 180, я дзвонив десь 1 годину практично підрад з свого номера і він вибивав, пізніше подзвонив з іншого номера він взяв трубку

я кажу так то так то прийшло лишень 180 гривень, він почав мені розказувати що я йому якісь винти і запчастини мав вислати і він вирішив собі відправити 180 гривень. Почав матами крити і так далі, потім сказав щоб я попустився і кинув трубку. Пізніше я дозвонився ще раз і кажу щоб він відправив назад мені мотори він каже що не хоче ходити кучу разів на пошту відправляти і кинув трубку.

Не відправляйте ніколи якусь річ перед тим як ще не получили всі гроші.

Ну а за таке нехай його Всевишній карає, колись йому це ще згадається.

sphere_kev
02.08.2011, 22:21
Надо послушать и другую сторону. Ждем-с...

Tigra74
02.08.2011, 23:16
Надо послушать и другую сторону. Ждем-с...

А вторая сторона знает о создании этой темы-сообщено личным или публичным сообщением?Или пока ответчик сам не наткнётся на тему?

Видели-что продаёте только что зарегестрированному пользователю?(Регистрация: 17 июля 11)

И автору темы (http://forum.modelka.com.ua/index.php?showtopic=34236&st=0&p=270244&#entry270244)-он ещё и руководитель кружка?

sphere_kev
02.08.2011, 23:24
А вторая сторона знает о создании этой темы-сообщено личным или публичным сообщением?Или пока ответчик сам не наткнётся на тему?

Видели-что продаёте только что зарегестрированному пользователю?(Регистрация: 17 июля 11)

И автору темы (http://forum.modelka.com.ua/index.php?showtopic=34236&st=0&p=270244&#entry270244)-он ещё и руководитель кружка?

Да, что новичку - это опрометчиво, а что руководитель кружка - надо ребят из Винницы попросить охарактеризовать данного "руководителя" в этой теме. Заодно и подопечные, и родители детей, которые занимаются в этом кружке - узнают - кто учит(и чему) их детей. Особо вспыльчивые - могут и шею свернуть.... (Если б моего сына подобное чудо учило - не постеснялся бы...)

Tigra74
02.08.2011, 23:41
Да, что новичку - это опрометчиво, а что руководитель кружка - надо ребят из Винницы попросить охарактеризовать данного "руководителя" в этой теме. Заодно и подопечные, и родители детей, которые занимаются в этом кружке - узнают - кто учит(и чему) их детей. Особо вспыльчивые - могут и шею свернуть.... (Если б моего сына подобное чудо учило - не постеснялся бы...)


відправляв двигуни на Мельника Валерія Афанасійовича Вінницька обл. Чечельницький район с.Татрак вулиця першотравнева 68

А есть ли в Тартак (укр. Тартак) — село на Украине, находится в Чечельницком районе Винницкой области.

Население составляет 2064 человек. Почтовый индекс — 24805. Телефонный код — 4351. Занимает площадь 5,16 км?.

кружок?

іван
03.08.2011, 00:34
"кружок моделистов примет в дар кс-2 или гск -1 жикльор от форы ыли других калилных двс"

Там написано кружок моделістів, а якщо вже моделісти значить не діти, тим більше у селі яке займає 5,16 км?

http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ps.gif

Сумніваюсь що він тут з'явиться, так як на форумі в нього 2 теми і можливо, я не перший такий. http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/diablo.gif

ionterra
03.08.2011, 16:15
Действительно странно, что в настолько малом селе есть кружок. Новичок? Эт конечно похвальное звание для действительно интересующихся, и жаль что подозрительно для всех...

DIK
03.08.2011, 16:26
Не.... Ну еще Ильф и Петров писали - "Утром деньги- вечером стулья, вечером деньги- утром стулья, но деньги ВПЕРЕД"



По теме, пишите заяву в компетентные органы.

Tigra74
06.08.2011, 01:46
А есть ли в Тартак (укр. Тартак) — село на Украине, находится в Чечельницком районе Винницкой области.

Население составляет 2064 человек. Почтовый индекс — 24805. Телефонный код — 4351. Занимает площадь 5,16 км?.

кружок?

И у всех в том селе одна фамилия и имя

Мельник Бодік (http://forum.modelka.com.ua/index.php?showuser=9921)

Мельник бодік (http://forum.modelka.com.ua/index.php?showuser=10058)

Пять минут на регистрацию-и снова на форуме...

bodik
07.08.2011, 03:46
поперше домовленість була за 3 двигуна і 2 вінти пару шатунів підшипники карбюратор під соску гільзу з поршнем і ще пару поршнів !!!Прийшли лише двигуни, Всі запчастини коштують грошей і не малих! коли я розраховую на повний комплект а у відповідь приходить половина так тоже не можна . Питаю чому не прислав у відповідь не знаю не найшов. Мати ніхто не гнув. Коли дзвонив я взяв трубку. І це не я тебе кину ти сам себе кинув я не люблю людей які говорять чи обіцяють одне ,а роблять друге ото так тебе треба вчити відповідати за свої слова якщо сказав шо дам тошо домовились будь доюрий дай, а не начинай розказувати шо то в подарок якщо захотів то дав а не захотів не дав харе дитячим садком займатися. Діло не в грошах а в принципі я заради принципатак зробив .

вжик
07.08.2011, 22:53
Как по мне , так виноваты оба . И продавец не прав и покупатель поступил ,со своей стороны , некрасиво . Лень на почту сходить ( в обмен на свою репутацию ) не отговорка .

Моторы надо вернуть . Так как продавец не доложил запчасти , то вина по несостоявшейся сделке лежит на нём и пересылку нужно осуществить за его счёт .

іван
13.08.2011, 10:08
Продавалося все, що було описано в темі про продаж, і все що описувалось було відправлено. Запчастини це як подарунок-є добре, нема то нема. Мною було сказано, що якщо щось знайду то відправлю.

І лоханувся в в першу чергу через те, що просив мене один чоловік для гуртка ці мотори продати, за меншу ціну продати я не хотів і продав кому небудь.

Ці гроші або мені покарання за щось, або для bodik чи vaz8 воно повернеться колись.(нехай адміністрація прослідкує за двома профілями, на скільки я знаю за таке банять)

leon
13.08.2011, 23:35
Запчастини це як подарунок-є добре, нема то нема.

А вы на словах договорились про подарок если купит моторы ???то и подарок получит . а подарок то огого и для вас он стоит немало ,а вы как бонус предложили где тут логика запутали и себя и товарищя

Pilot007
14.08.2011, 06:56
А вы на словах договорились про подарок если купит моторы ???то и подарок получит . а подарок то огого и для вас он стоит немало ,а вы как бонус предложили где тут логика запутали и себя и товарищя

А покупец-молодец,включил дурака,мол прислал мало железа,вот и оплачу,скоко хочу.А сразу платил до получения посылки уже меньше договоренного.

Три движка за 180 грн-неплохо,еще и запчастей кучу требует.

іван
14.08.2011, 13:18
А вы на словах договорились про подарок если купит моторы ???

Не якщо купить мотор, а мотори він і без запчастин вже забирав і запитав чи є якісь запчастини я сказав, що якщо знайду то кину.

іван
14.08.2011, 13:23
Фото переписки

bodik
14.08.2011, 20:16
А покупец-молодец,включил дурака,мол прислал мало железа,вот и оплачу,скоко хочу.А сразу платил до получения посылки уже меньше договоренного.

Три движка за 180 грн-неплохо,еще и запчастей кучу требует.

поперше не за 180 а за 280.

подруге треба за свій "базар " відповідати, а незахтів прислав захтів не прислав за таке треба не тільки гроші не додавати а й морду бити шоб знав шо слово не горобець вилетить не спіймаєш .

потрете щоб не було запчастин я скидав би ціну а так за такі гроші двигуни і запчастини саме норм .

двигуни в вбитому стані один пробував завести так шатун обірвало короче херню продав щей не довольний чимось , а то шо мені воно відгукнеться ти дивись шоб тобі не відгукнулось , якщо побачу на змаганнях!!

Pilot007
14.08.2011, 20:36
за таке треба морду бити шоб знав шо слово не горобець вилетить не спіймаєш .

Чё,самый крутой?


один пробував завести так шатун обірвало короче херню продав

если руки из жопы выросли-так не лезь в технику


а то шо мені воно відгукнеться ти дивись шоб тобі не відгукнулось , якщо побачу на змаганнях!!

Змаганнях по убиранию навоза?

И как тебя величать? bodik или vaz8 ?

Не подошло купленное? Так верни обратно.

А то решил запугать здесь кого то.


на змаганнях!!?!???

А тебе скоко лет,Кипяток? http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ponti.gif

іван
15.08.2011, 00:45
По-перше: "Базар" в бабок і в тебе.

По-друге: якщо хочеш писати по українськи то пиши, якщо не вдається то краще не позорь мову.




подруге треба за свій "базар " відповідати, а незахтів прислав захтів не прислав за таке треба не тільки гроші не додавати а й морду бити шоб знав шо слово не горобець вилетить не спіймаєш .

Мої слова: "Якщо щось знайду то кину",- а це означає що можливо буде, можливо ні. Я не обіцяв і не міг обіцяти бо ніколи нікому нічого не обіцяю.



Тепер по темі: я казав, щоб ти вернув мотори, ти мені сказав: "Мені впадло лишній раз ходити на пошту"

Ціну я би тобі все рівно не спустив бо мотори не мої, і через тебе я влетів на 100 гривень.

Далі: двигуни в суперовомі стані і так як писав Pilot007 "если руки из жопы выросли-так не лезь в технику".

Надіюсь зустрінусь з тобою на змаганнях, ну якщо ти хоча б на якихось будеш.

Tigra74
15.08.2011, 00:53
По-перше: "Базар" в бабок і в тебе.

По-друге: якщо хочеш писати по українськи то пиши, якщо не вдається то краще не позорь мову.





Мої слова: "Якщо щось знайду то кину",- а це означає що можливо буде, можливо ні. Я не обіцяв і не міг обіцяти бо ніколи нікому нічого не обіцяю.



Тепер по темі: я казав, щоб ти вернув мотори, ти мені сказав: "Мені впадло лишній раз ходити на пошту"

Ціну я би тобі все рівно не спустив бо мотори не мої, і через тебе я влетів на 100 гривень.

Далі: двигуни в суперовомі стані і так як писав Pilot007 "если руки из жопы выросли-так не лезь в технику".

Надіюсь зустрінусь з тобою на змаганнях, ну якщо ти хоча б на якихось будеш.

Ваня мы подъедем,мы за тебя

іван
15.08.2011, 01:18
=)

Pilot007
15.08.2011, 01:22
=)

Моделисты настоящие всегда

Буду доделывать сам-выложу фотки