PDA

Просмотр полной версии : побудова



абв
27.06.2011, 17:19
[attachment=90945:Безымянный.png]

крила вирізані пінорізом із шматка пінопласту,вирішив поексперементувати, моя перша модель під ДВЗ роблю "на око" та все ж трохи науки не завадилоб,хотілось би щоб модель відчувала себе однаково,що на "пузі", що на спині, виявилось доволі проблематично, багато нюансів, постарався викласти всі на малюнку.

1. як прикріпити хвіст до головної (єдиної нерв'юри)?

2. де, із чого, або як зробити завіси до хвоста і сам хвіст?

3. вісь рульмашинки повинна бути на ЦТ? (де має бути ЦТ)?

4. як, чим і де прикріпити корди до крила, ЦТ має бути посеред кордів . @ . (на кінці)?

5. торець підпилювати див. рис.?

6. як вплине на управління те, що система керування розміщена зверху (на крилі а не в ньому)

ось так, може що пропустив, в "кордовому ділі" деякий дсвід мається, вирішив поексперементувати тому, що виходить дешево і швидко листок пінопласту 14грн дві половини крила вирізав за 20хв, а так аби була головна невюра із хвостом в собі за день думаю можна зробити.

модель має бути тренером

///pahomov///
27.06.2011, 18:26
1. Можно трубкой сделать, иожно сделать ласточкин хвост

2.Навесы - можно скотчем, можно нитками, можно полосками ткани и клеем

3. Ц.т. 20-30 % (помойму) Ввод корд должен быть немного смещён относительно качалки к задней кромке.

4.П-образная скоба из проволоки между лонжеронами, вариантов вообще много

5. Не особо важно в вашем случае

6. ВСё работает нормально



а вообще вот почитайте и много вопросов отпадёт! Там всё что вам нужно



Вот ссылка на архив - Книга - Строим летающие модели (http://avis.ucoz.ua/Stroim_modeli.zip)

leon
27.06.2011, 18:33
4. 1,5...2,0 см от оси качялки

1. две полоски фанеры толщина 2мм ширина 12мм длина (от руля до 5см на крыло )

абв
27.06.2011, 18:56
пункт 5 здаєтся має якісь аеродинамічні властивості для кордових, чи не так?

абв
27.06.2011, 19:05
планую обтягнути плівкою, її якось підгортати на задній кромці (товщина 3мм (кромки)) ? клей дракон не дуже підходить, може порекомендуєте якийсь інший.

///pahomov///
27.06.2011, 21:37
Скотчеи или бумагой обтягивайте

leon
27.06.2011, 22:12
Бумага Крафт на пва и незабудьте два носика в раёне моторамы ибо пенопласт недружитт с эфиром , спиртом

была у нас на модэлке такая леталка 1метр размаха поверх бумаги плёнка но тяжёлая схема и облегчения были и всёж тяжёлая проще класическое крыло с нервюрами

абв
27.06.2011, 23:31
обтягувати планую плівкою. все в руках відчувається підозріло легеньким, тому трошки занадто товста плівка сильно не навантажить. хочу плівкою щоб при забруднені можна було відмити. а що за "Бумага Крафт" і де її можна придбати?

скотчем боюсь, а раптом доведеться відривати якщо криво приклею.

до речі розмах 140см, в найширшому місці 30см, модель як на мене величенька

leon
27.06.2011, 23:51
http://www.karton.kiev.ua/index.php?categoryID=15 бумага для мешков на почьте таких мешков завались при обтяжке сильно ненагревай проплавиш пенопласт

абв
30.06.2011, 19:52
а чим можна розфарбувати пінопласт?

абв
02.07.2011, 20:30
купив самоклейку ширина ніби 40см довжина 3м, віддав 66грн. плівка тоненька й легенька та й на пінопласті ніби добре тримається.от тільки без самоклейки модель коштувала 14грн, а так ... та вже жалкую, на модель особливих планів немає тому краще папером обклеїв би, зате красиво.

slavikmal
03.12.2011, 00:56
Я обтягую руль ловсаном на дисмоколе.. он продается в обычном магазине барахла..)))

denis95
20.01.2012, 23:30
[attachment=90945:Безымянный.png]

крила вирізані пінорізом із шматка пінопласту,вирішив поексперементувати, моя перша модель під ДВЗ роблю "на око" та все ж трохи науки не завадилоб,хотілось би щоб модель відчувала себе однаково,що на "пузі", що на спині, виявилось доволі проблематично, багато нюансів, постарався викласти всі на малюнку.

1. як прикріпити хвіст до головної (єдиної нерв'юри)?

2. де, із чого, або як зробити завіси до хвоста і сам хвіст?

3. вісь рульмашинки повинна бути на ЦТ? (де має бути ЦТ)?

4. як, чим і де прикріпити корди до крила, ЦТ має бути посеред кордів . @ . (на кінці)?

5. торець підпилювати див. рис.?

6. як вплине на управління те, що система керування розміщена зверху (на крилі а не в ньому)

ось так, може що пропустив, в "кордовому ділі" деякий дсвід мається, вирішив поексперементувати тому, що виходить дешево і швидко листок пінопласту 14грн дві половини крила вирізав за 20хв, а так аби була головна невюра із хвостом в собі за день думаю можна зробити.

модель має бути тренером строй