PDA

Просмотр полной версии : Наші "моделки..."



m1g0r
27.05.2008, 09:23
Пропоную відкрити гілочку на форумі, присвячену "моделкам", в яких ми займалися, чи займаємся, або ж просто знаєм про їх існування в свому місті. Інформацію можна подавати наступним чином:



МСЮТ (міська станція юнних техніків)

м. Тернопіль

вул. Петриківська 25

тел. (0352) 537369

пт 17:00-19:30

сб 17:00-19:30

(часом "внерегламенту" забігаєм в моделку серед тижня, попередньо зізвонюємся)

Напрямок - вільнолітаючі та радіокеровані авіамоделі

Наявне обладнання:

токарний станок - 1шт

фрезерний - 1шт

сверлильний - 2шт

калібрувальний - 1шт



Таким чином можна зібрати некислу кількість інформації по різним містам України, яка буде безпосиредньо корисна новачкам, які починають займатися цим класним хоббі/спортом !!!

AnAnAs
27.05.2008, 10:28
Пропозиція досить цікава. Але певна частина людей не хотіла б давати інформацію про те, де хто збираеться, бо має своє бачення хоббі. Звісно, ця інформація була б корисна для початківців, але чи захочуть люди будь кого приймати у себе? Людське спілкування річ тендітна. Завести приятельські стосунки або, навіть, дружбу не так легко. Тут треба згода всіх сторін.

m1g0r
27.05.2008, 11:00
Пропозиція досить цікава. Але певна частина людей не хотіла б давати інформацію про те, де хто збираеться, бо має своє бачення хоббі. Звісно, ця інформація була б корисна для початківців, але чи захочуть люди будь кого приймати у себе? Людське спілкування річ тендітна. Завести приятельські стосунки або, навіть, дружбу не так легко. Тут треба згода всіх сторін.

А згода яких сторін? Є керівник гуртка, який набирає групи і проводить навчання, і відповідно за те получає зарплату! Незнаю, як було у Вас 'AnAnAs', но моделісти в Тернополі дружні і завжди допомогають із першими кроками в моделізм всім бажаючим! За більш як 10 років занять я від моделіста (тим більш новачка) хамства ще ніразу нечув! Так що, думаю, це не проблема!

m1g0r
27.05.2008, 12:48
PS, дані моделки, які я вказав в 1 пості - реальні! По бажання можна звертатися http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.png

Dashur
27.05.2008, 18:33
Поддерживаю! Но вывешено это должно быть на видном месте и закрыто. Обсуждать можно здесь, а висеть там где нужно, если МОДЕЛКА самолетная то в разделе самолеты, если автомодельная то соответственно в автомоделях.