PDA

Просмотр полной версии : топлевний бак для ofshora



an1
04.09.2010, 22:00
питання до знатаків топлевний бак для ofshora-бензин 25к зякого матеріалу краще зробити.якого обєму він повинен бутиш шчи потршбно в ньому робити запітку з плаваючим поплавком чи зпоїлочкою.вмене є напувазі три жестяних банки прямокутної форми.дві по 0.5л і одна на 1л чи краще використати поліїтіленовий пакет де хто робить.порадьте хлопці http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ps.gif

waterman
04.09.2010, 22:22
Пластиковая бутылка с широким горлом типа лабораторной, 1 литровой хватит. Трубки как у авиамоделей с бегунком. Насчет поплавка не понял, это поплавковая камера?

an1
04.09.2010, 23:24
Пластиковая бутылка с широким горлом типа лабораторной, 1 литровой хватит. Трубки как у авиамоделей с бегунком. Насчет поплавка не понял, это поплавковая камера? правелно з бігунком .а .нащот жестянкі що думаєш

ukr109
05.09.2010, 09:15
правелно з бігунком .а .нащот жестянкі що думаєш



Жестянка очень даже хорошо, у господов из Одессы из никеля знаю точно

an1
05.09.2010, 19:20
Жестянка очень даже хорошо, у господов из Одессы из никеля знаю точно а що краще поїлочка чи зплаваючим заборнік .як ви думаєте

waterman
05.09.2010, 21:12
Можно и из нержавейки, но тогда вариант:

1) бегунок

2) заборник с лабиринтом

Мы на V используем лабиринт.

Поилка это промежуточный бак как у вертолетчиков?

Не используем.

У тебя карбюратор с бензонасосом?

an1
11.09.2010, 20:58
Можно и из нержавейки, но тогда вариант:

1) бегунок

2) заборник с лабиринтом

Мы на V используем лабиринт.

Поилка это промежуточный бак как у вертолетчиков?

Не используем.

У тебя карбюратор с бензонасосом?

ні в мене просто карбюраторю.ніякого насоса не має.значит просто плаваючий заборнік.я так поняв.правельно