PDA

Просмотр полной версии : Titanic 1:200



K1DA
18.06.2010, 15:44
Всім доброго дня. Я Владислав. Мені 17. Навчаюся в ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка. Довго думав чи розпочинати цю модель. Я у цій справі новачок та все ж вирішив спробувати.*Взагалі спостерігаю за розвиткоим моделювання в Інтернеті (зокрема й за титаніками) близько 5 років - теоретично навчився багато чому.

Раніше займався склеюванням картонних моделей і тому думаю що осилю цього красеня. За основу були взяті вирізки з журналу Fly Model #153. В інтернеті їх повно.*Коли*роздрукував*т *виявив*недоліки*-*коли*журнал*сканувався*т о*всі*листи*сканер*зменши в*у*масштабі.*Тому*довело я*заново*відновлювати*ма штаб.*за*допомогою*Adobe,*KOMP AS* i Paint відновив і роздрукував всі вирізки заново

K1DA
18.06.2010, 15:59
Потім їх вирізав та наклеяв*за*допомогою*DRAGON-а на ПВХ ("потолочка"). потім вирізав із ПВХ шпангоути, ДП, горизонтальний розріз та деталі корми й носа. вийшло ось так:

Roma KRY
18.06.2010, 16:34
Интересный проект!



Какая длина корпуса получается? По какой технологии будете делать корпус?



Может стоит из фанеры шпангоуты вырезать и собрать?

K1DA
18.06.2010, 18:02
To Roma KRY:довжина 139 см. Спочатку "зашию" корпус картоном потім заллю епоксидкою, відшліфую і "чистовий" борт.

я теж спочатку думав робити його з фанери, але вирішив ПВХ оскільки з ним легше працювати. тим паче що потім внутрішній каркас буде вийматися і на його місце встановлюватиметься апаратура - модель буде RC.

ну що ж - пішли далі:

деталі вирізані зібрав докупи*(вийшло*3*частини*к орпуса) і клеїв їх тим же DRAGON-ом:

K1DA
18.06.2010, 18:08
Пройшло достатньо часу і зараз корпус виглядає такhttp://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gifвибачте за якість фото)

поряд стоїть сірникова коробка

K1DA
18.06.2010, 18:12
ось трохи кращі знімки http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

John_O
25.06.2010, 19:43
*
Коли роздрукував то виявив недоліки - коли журнал сканувався то всі листи сканер зменшив у масштабі. Тому довелося заново відновлювати масштаб. за допомогою Adobe, KOMPAS* i Paint відновив і роздрукував всі вирізки заново

На будущее, сканируй в программе Photoshop (фото 1).



Если возникают сомнения насчет точности отсканированных чертежей, то в Photoshop удерживая Ctrl нажать R - вызов линейки. Затем левой кнопкой мыши нажать на верхний левый угол окна и удерживая левую кнопку мыши выставить линейку в точку отсчета (фото 2). Сравнить с бумажной версией (фото 3), и не будет никаких проблем.*



[attachment=55377:Scan_plan_01.jpg]

[attachment=55378:Scan_plan_02.jpg]

[attachment=55379:Scan_plan_03.jpg]

K1DA
25.06.2010, 23:02
Спасибо за совет. Если бы я сам сканировал то такого б не произошло а так я уже качал сканы прямо с инета

K1DA
15.07.2010, 09:30
Всем привет! Прошу прощения за долгое отсутствие. Сегодня обошел все магазины и рынок и нигде не нашел стеклоткань. Возник вопрос - что можно использовать вместо нее? Заранее спасибо за ответ

Mant
15.07.2010, 09:39
Какая плотность и какой фактуры нужна ткано?*



Валяется у меня метров 100 на черенке от лопаты. Пока не придумал для чего она мне* нужна.



Друзяки брали - *настоящий катер усливали - сказали, что тонковатая.

K1DA
15.07.2010, 09:53
Эээ.... Да я и не знаю точно какая она нужна =) Мне корпус нужно усилить.

Мне бы узнать чем ее можно заменить. Смотрел в инете там пишут что можно флизелин (парень делал торпеду в авто). Или монтажную сетку где то в 2 слоя. Но может быть толсто. Помогите

helgi000
31.07.2010, 10:55
Флезелин будет более оптимален.

K1DA
06.08.2010, 17:00
Всем доброго времени суток. Простите за долгое отсутствие. Но заверяю что за это время постройка не прекращалась (ну разве что на пару дней).

Корпус был обшит 0.5 серым картоном.

Когда обшивка полностью высохла я нашел замену Флизелину и стеклоткани -медицинский бинт 14 см в 2 слоя наклееный на капельки ПВА.

Вечером выложу фото так как имею выход в инет только через моб. телефон.

Продолжение следует =)

K1DA
07.08.2010, 11:19
Наконец то добрался до компа. Загружаю фото

K1DA
07.08.2010, 11:49
наперед вибачаюся за якість фото - інтернет повільний тому довелося фотографувати з гіршою якістю щоб була можливість відправити

K1DA
07.08.2010, 14:15
После наклейки картонной обшивки был приклеен бинт а потом пропитан эпоксидкой. На все про все 0.5 литра смолы. Сушилось 3 суток. Потом обработка наждачной бумагой (жесткость 80). Завтра выложу фото начального и конечного результатов.

Продолжение следует... http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dirol.gif

helgi000
17.08.2010, 10:25
Ждемс с нетерпением.