PDA

Просмотр полной версии : Є декілька питань.



VikP
12.02.2010, 11:05
1. Як регулюються пружини на стіках. Що і де відкручувати. DX7 або DSX7. Можливо десь є фото чи відео.

2. Для чого призначений замкнутий розєм (у вигляді петлі), що комплектується з апою.

3. Що таке канал PIT.

4. Як краще настроювати чутливість гіро в апі. Я зрозумів є 2 варіанти. Через рейт, там де стандартно виставлено по 50% (виходить що у всіх режимах буде увімкнений ремим утримання балки), чи через тумблер (де + це утримання, а - предкомпенсація).

5. Який % чутливості виставляти для 500 розміру і JR770 гіро.

Можливо у когось буде час для відповіді.

nikitich175
03.03.2010, 17:58
1. Як регулюються пружини на стіках. Що і де відкручувати. DX7 або DSX7. Можливо десь є фото чи відео.

2. Для чого призначений замкнутий розєм (у вигляді петлі), що комплектується з апою.

3. Що таке канал PIT.

4. Як краще настроювати чутливість гіро в апі. Я зрозумів є 2 варіанти. Через рейт, там де стандартно виставлено по 50% (виходить що у всіх режимах буде увімкнений ремим утримання балки), чи через тумблер (де + це утримання, а - предкомпенсація).

5. Який % чутливості виставляти для 500 розміру і JR770 гіро.

Можливо у когось буде час для відповіді.

Могу ответить только на второй вопрос - для бинда (привязки приемника с передатчиком) ставиться он в разъем ВАТ, включаеться, и одновременно включаеться передатчик с зажатой сзади кнопкой. А с остальными вопросами я сам ещё не разобрался.

VikP
03.03.2010, 18:07
Могу ответить только на второй вопрос - для бинда (привязки приемника с передатчиком) ставиться он в разъем ВАТ, включаеться, и одновременно включаеться передатчик с зажатой сзади кнопкой. А с остальными вопросами я сам ещё не разобрался.





По другому питанню зрозумів. Дякую.

Bondarenco
03.03.2010, 18:25
1. Як регулюються пружини на стіках. Що і де відкручувати. DX7 або DSX7. Можливо десь є фото чи відео.

2. Для чого призначений замкнутий розєм (у вигляді петлі), що комплектується з апою.

3. Що таке канал PIT.

4. Як краще настроювати чутливість гіро в апі. Я зрозумів є 2 варіанти. Через рейт, там де стандартно виставлено по 50% (виходить що у всіх режимах буде увімкнений ремим утримання балки), чи через тумблер (де + це утримання, а - предкомпенсація).

5. Який % чутливості виставляти для 500 розміру і JR770 гіро.

Можливо у когось буде час для відповіді.Ответ на вопрос№1Пружины на стиках регулируются винтиком который дает натяжение затягиваешь его

ход стика становится туже,отпускаешь соответственно легче,с каналом газа та же история только

там винт регулирует усилие пластины на стик.

VikP
03.03.2010, 20:01
Ответ на вопрос№1Пружины на стиках регулируются винтиком который дает натяжение затягиваешь его

ход стика становится туже,отпускаешь соответственно легче,с каналом газа та же история только

там винт регулирует усилие пластины на стик.





А де саме цей болтик. Апу треба розбирати і якщо да, то зпереді чи знімати задню кришлу.

І з каналом піт розібрався.

Bondarenco
03.03.2010, 20:40
А де саме цей болтик. Апу треба розбирати і якщо да, то зпереді чи знімати задню кришлу.

І з каналом піт розібрався.Регулировочные болтики находятся под задней крышкой аппаратуры её и надо снимать.

vlads
03.03.2010, 20:44
Снимается задняя крышка. Винтами регулирутся усилие. Но можно сделать только жоще. Сам пытался сделать помягче. Это минимум.*

VikP
03.03.2010, 20:46
Доступно. І ще одним питанням менше. Дяку.