PDA

Просмотр полной версии : НУЖНА ПОМОЩ



Димон
24.01.2010, 13:09
потрібна допомога. Мені подарили аерограф до якого потрібно підключати балони, яких у мене нема. може хтось знає які балони потрібні. допоможіть! нижче фото!

olegtur77
24.01.2010, 17:15
потрібна допомога. Мені подарили аерограф до якого потрібно підключати балони, яких у мене нема. може хтось знає які балони потрібні. допоможіть! нижче фото!

Саме погане, що різба там трошки "не та". В мене є такий комплект і під нього я знайшов пустий балон від газу(для туристичних горелок, на 230 гр, є ще на 450гр), ці балони йдуть зі схожою різьбою але трішки іншого кроку, тобто можна накрутити макс 2 оберти. Це перше. Друге- що балон має бути без газу(тобто використаний) і накачаний повітрям. Можна щоб не купляти, пошукати їх на стоянках дальнобійників, вони ними часто користуються, але не всі знають, що їх можна повторно заправляти(взагалі ці балони одноразові), тому і викидають.

Ще є схожі балони з стиснутим повітрям, такі я к з аєрозольною краскою, але сам я таких не бачив.

Але краще для цього всього використовувати компресор з ресівером(бак для накопичення повітря)...всі питання по обладнанню єв книгах по аерографії(тут на моделці)

Димон
24.01.2010, 17:23
Саме погане, що різба там трошки "не та". В мене є такий комплект і під нього я знайшов пустий балон від газу(для туристичних горелок, на 230 гр, є ще на 450гр), ці балони йдуть зі схожою різьбою але трішки іншого кроку, тобто можна накрутити макс 2 оберти. Це перше. Друге- що балон має бути без газу(тобто використаний) і накачаний повітрям. Можна щоб не купляти, пошукати їх на стоянках дальнобійників, вони ними часто користуються, але не всі знають, що їх можна повторно заправляти(взагалі ці балони одноразові), тому і викидають.

Ще є схожі балони з стиснутим повітрям, такі я к з аєрозольною краскою, але сам я таких не бачив.

Але краще для цього всього використовувати компресор з ресівером(бак для накопичення повітря)...всі питання по обладнанню єв книгах по аерографії(тут на моделці)

дякую за пораду!

Роман
24.01.2010, 20:22
Був у мене випадок коли було потрібне стиснене повітря а компресора немає. Я взяв апарат для розпилення ядохімікатів на присадибних ділянках, що накачується ручним насосом. Трошки похекав насосом- трошки попряцював. Мінус в тому, що тиск буде змінним оскільки редуктора там немає але при невеликому об"ємі робіт, для початку, може бути варіантом. Принаймні краще ніж "зубограф" http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif .

olegtur77
24.01.2010, 23:24
Вспомнил аквалангиста из "Юного Техника", движок у него был: контейнер с соплом из наконечника стержня шарик.ручки и внутри смесь соды с лимонной кислотой. Добавляем Н2О, закрываем и имеем небольшое давление...Хм...надо попробовать http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif))))

Димон
25.01.2010, 17:24
Вспомнил аквалангиста из "Юного Техника", движок у него был: контейнер с соплом из наконечника стержня шарик.ручки и внутри смесь соды с лимонной кислотой. Добавляем Н2О, закрываем и имеем небольшое давление...Хм...надо попробовать http://forum.modelka.com.ua/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif ))))

напишнте результат будласка?

sailor
25.01.2010, 21:26
Как альтернативный вариант, можно еще попробывать автомобильную камеру накачать.

vaddo
26.01.2010, 09:53
Баллоны со сжатым газом для такого устройства продаются на книжном рынке Петровка ,в месте, где продают пластмассовые модели для склейки. При этом их цена не маленькая и они одноразовые.

Димон
26.01.2010, 16:10
Баллоны со сжатым газом для такого устройства продаются на книжном рынке Петровка ,в месте, где продают пластмассовые модели для склейки. При этом их цена не маленькая и они одноразовые.

тоді я лібше в сусіда попрошу попользоваться компресором!